برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

ارتفاع سنج اینسایز

ارتفاع سنج اینسایز ابزاری برای اندازه گیری قدی اجسام نسبت به سطح زیرین می باشد. این ابزار اندازه گیری در بازه صفر تا بیش از دو متر تولید می شود و قادر هست اجسام را اندازه گیری نماید. معمولا در استفاده از ارتفاع سنج از صفحه گرانیت کمک می گیرند. زیرا دارای سطح کاملا صاف و مسطحی داشته و در دقت ارتفاع سنج نقش مهمی را ایفا می کند. در برخی استفاده ها این ابزار را به نام های کولیس ارتفاع سنج و یا کولیس پایه دار نیز می شناسند. لازم به ذکر هست تمامی این موارد دقیقا به یک محصول اشاره می کنند. این ابزار در دو واحد اندازه گیری اینچ و میلی متر تولید می شود که برای کولیس ارتفاع سنج دیجیتال، این امکان با زدن یک دکمه فراهم می شود. اما برای مدل های ساعتی و ورنیه ای دو مدل مجزا می باشد.

انواع ارتفاع سنج اینسایز

ارتفاع سنج اینسایز مجموعا دارای پنج مدل مجزا می باشد که هر کدام طبق سیستم و کارکرد مشخصی ساخته شده اند. یکی از پر مصرف ترین انواع ارتفاع سنج مدل ورنیه ای و ساده می باشد. این مدل از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و محبوبیت خوبی را کسب نموده است. اما با توجه به ساختار دستگاه، در ایده آل ترین شرایط تنها قادر به اندازه گیری تا دو رقم اعشاری می باشد. از این جهت برای اندازه گیری های دقیق تر می بایست از ارتفاع سنج دیجیتالی استفاده نمود.

ارتفاع سنج دیجیتال به وسیله مدار الکتریکی و انرژی باتری کار کرده و قادر هست حرکت فک متحرک را تا یک هزارم میلیمتر را تشخیص دهد. از این رو کارایی و بازدهی بیشتری را به مصرف کننده ارائه می دهد. یکی از مزایا استفاده از ارتفاع سنج دیجیتال اینسایز، برخوداری از سیستم انتقال بیسیم می باشد. به گونه ای که تا فاصله شش متری از سیستم کامپیوتری کار کرده و قادر به انتقال دیتا می باشد.

پاسخ دهید