برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

الماس تراشکاری او کا ای OKE

ابزار تراشکاری

الماس تراشکاری او کا ای OKE اینسرت تازه وارد شده به بازار ایران می باشد. این اینسرت دارای کیفیت مطلوب و قیمت مناسب جهت استفاده می باشد. برند OKE تولید کننده تجهیزات ماشین کاری سی ان سی CNC در سطح جهان می باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1996 میلادی فعالیت خود را آغاز نموده است و تا کنون بیش از 50 قلم ابزار های متفاوت در زمینه تجهیزات تراشکاری تولید نموده است. این الماس دارای آلیاژ تنگستن کارباید برای استحکام بیشتر و قوی تری برای کارایی مضاعف می باشد. به گونه ای که دارای قابلیت استفاده برای فلزات سخت همچون فولاد، استیل و چدن می باشد.

از اینسرت ها یه به اصطلاح فارسی الماس تراشکاری برای تراش سطحی قطعه کار استفاده می شود. ممکن سطح مورد نظر داخل قطعه باشد و یا سطح خارجی قطعات تراشکاری. حتی در برخی موارد از اینسرت های برش به عنواع برش کاری عمودی سطح استوانه ای قطعه استفاده می شود. اینسرت ها در انواع اینسرت های دیوازه زن، اینسرت تراشکاری پایانی، اینسرت تراشکاری ضخیم تراشی، اینسرت کف تراش و سایر انواع الماس و اینسرت ها موجود می باشد. این الماس ها بر روی انواع هلدر های تراشکاری قابل نصب و تراشکاری می باشد.

انواع الماس تراشکاری او کا ای OKE

الماس تراشکاری OKE در انواع و اقسام الماس های تراشکاری موجود می باشد. این شرکت در برگیرنده تمامی انواع اینسرت های تراشکاری برای انواع بازه ابزار ها می باشد. هر چند در ابتدای فعالیت شرکت او کا ای تنها برخی از مدل های معدود و پر مصرف را مورد تولید قرار داده بودند. اما امروزه تمامی اینسرت های تراشکاری را تولید و پخش می نمایند. در ادامه ما برخی از انواع پر مصرف الماس تراشکاری را معرفی خواهیم نمود.

  • الماس تراشکاری DNMG او کا ای
  • الماس تراشکاری CNMG او کا ای
  • الماس تراشکاری TNMG او کا ای
  • الماس تراشکاری CCMT او کا ای
  • الماس تراشکاری DCMT او کا ای

پاسخ دهید