برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

اینسرت زد سی سی ZCC

شرکت زد سی سی ZCC یکی از برترین شرکت های کشور چین در زمینه ساخت و تولید ابزارآلات تراشکاری میباشد که فروش قابل توجهی در سطح بازار بین المللی داشته است. این شرکت فعالیت خود را از سال 2002 میلادی آغاز نموده است و با هدف تولید ابزارآلات تراشکاری در سال های اخیر به یکی از 10 برند برتر در زمینه تولید اینسرت تراشکاری رسیده است.

شرکت زد سی سی عمدتا تولید کننده اینسرت های تراشکاری میباشد. اینسرت زد سی سی ZCC ساخت کشور چین میباشد که قیمت مناسبی داشته و همچنین کیفیت و کارایی خوبی نسبت به ابزار های هم سطح خود دارد. برخی از مصرف کنندگان به اینسرت ها الماسه زد سی سی نیز می گویند که تفاوتی در نوع ابزار ها ندارد. قیمت اینسرت زد سی سی بسیار مناسب میباشد و حتی برند های دیگر تولید کننده ابزار قادر به رقابت قیمتی با برند زد سی سی را ندارند.

اینسرت زد سی سی ZCC ساخت کجاست؟

تمامی اینسرت های زد سی سی تولید شده توسط شرکت دارای گواهینامه ها و استاندارد های رسمی در سطح جهان را دارا میباشند. در حال حاضر الماس زد سی سی به کل جهان صادرات دارد و توانسته مشتریان زیادی از سطح کشور های اروپایی و آمریکایی را به خود جلب کند. زد سی سی ZCC تولید کننده اینسرت ها و الماس های سخت همچون CNMM و SNMM میباشد. برند زد سی سی الماسه های سرامیکی و الماسه های با سختی مضاعف را در رده کیفی مناسب تولید نموده است. علاوه بر این برند زد سی سی تولید کننده اینسرت کارباید نیز میباشد.

قیمت اینسرت زد سی سی طبق گفته ها نسبت به الماسه و اینسرت های موجود در بازار اختلاف قابل توجهی دارد. هر چند قیمت محصولات این شرکت پایین تر باشد ولی ثبات کیفی را نیز باید در نظر گرفت. برای استعلام قیمت الماس زد سی سی میبایست از طریق شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید تا در اسرع وقت به شما مشتریان گرامی پاسخ داده شود.

پاسخ دهید