برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

اینسرت سندویک Sandvik

شرکت سندویک تولید کننده اینسرت سندویک Sandvik که از سال 1862 جزو اولین کارخانه های تولید تجهیزات و ابزارآلات تراشکاری میباشد. شرکت سندویک با برخورداری از یک قرن و نیم تجربه در صنعت تولید ابزارآلات صنعتی همانند تجهیزات تراشکاری، امروزه یکی از پرفروش ترین شرکت های برگزیده در سطح دنیا میباشد که توانسته با تولید ابزارآلات با کیفیت و همچنین قیمت مناسب محبوبیت ویژه ای را کسب نماید. امروزه از ابزارآلات تراشکاری سندویک به عنوان ابزار با کیفیت یاد میشود.

زیرا تمامی اجناس تولیدی کارخانه سندویک از آلیاژ های سخت همچون کارباید تولید و توزیع میگردد. شرکت سندویک در شهر سندویکن کشور سوئد واقع میباشد. محصولات تولید شده توسط سندویک نیز تحت لیسانس سوئد و ساخت کشور سوئد میباشد. عمده ترین و پر فروش ترین ابزار شرکت سندویک اینسرت های تراشکاری میباشد. اغلب مصرف کنندگان این شرکت با رضایت از مصرف اینسرت سندویک Sandvik این برند را شناخته اند و از محصولات دیگر نیز استقبال نموده اند. اینسرت سندویک به خاطر مقاومت بسیار بالایی که در هنگام تراش قطعه دارد و همچنین کیفیت بالایی که در برابر حرارت حاصل از استحکاک اینسرت با سطح در حال دوران دارد، نیاز مصرف کنندگان را برآورده نموده است.

انواع اینسرت سندویک Sandvik

ممکن است در برخی موارد برای نام گذاری و شناختن اینسرت سندویک از اسم های دیگری همچون الماس سندویک یا حتی الماسه سندویک نیز استفاده گردد. اما تمامی این نام ها همان اینسرت سندویک را تداعی میکند و فرقی در نحوه شناختن ندارد زیر الماسه یا الماس سندویک همان نام اینسرت سندویک میباشد که به فارسی بیان میگردد.

اینسرت های سندویک مناسب برای برش فلزات سخت همانند فولاد، استیل و چدن میباشد و در تمامی موارد کارایی خودشان را حفظ مینمایند و دچار تغییر شکل و تغییر در شمایل اینسرت نمی گردند. البته با توجه به نیاز میبایست بهترین اینسرت موجود جهت برش را نسبت به گرید و نوع قطعه تراشکاری انتخاب نمود.

پاسخ دهید