برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

اینسرت وای جی YG

یکی از پر کاربرد ترین ابزار های مورد استفاده در صنعت تراشکاری اینسرت یا الماسه تراشکاری میباشد. اینسرت تراشکاری انواع مختلفی دارد که برای بررسی انواع اینسرت تراشکاری می توان به اینسرت های داخل تراش و بیروش تراش اشاره کرد. شرکت وای جی با تولید برخی از مدل های اینسرت وای جی YG توانسته به خوبی محصولی متناسب با نیاز مشتری و همچنین با کیفیت بالا تولید نماید که جلب رضایت را در پی دارد. اینسرت تراشکاری با توجه به نوع کاربرد استفاده در تراشکاری دارای ساختمان و جنس های گوناگون میباشد. سایز اینسرت و اندازه برش وابسته به انتخاب مشتری برای استفاده های تراشکاری با ظرافت های متفاوت میباشد.

اینسرت وای جی YG از جنس تنگستن کارباید نیز میباشد. این آلیاژ باعث استحکام بیشتر در برابر فشار های وارده بر اینسرت میگردد. و همچنین آن را در برابر فشار حرارتی مستحکم تر میسازد. یکی از مهم ترین دلایل خرید اینسرت وای جی برخورداری از قیمت بسیار مناسب آن میباشد. به دلیل مناسب بودن قیمت اینسرت وای جی شرکت وای جی توانسته در عرصه رقابتی حرفی برای زدن داشته باشد. با توجه به رکود و نوسانات داخلی بازار ابزار خرید اینسرت با کیفیت و با دوام کار دشواری میباشد. از این جهت توصیه ما به کسانی که به دنبال اینسرت ارزان قیمت و همچنین با کیفیت هستند اینسرت وای جی میباشد.

انواع اینسرت وای جی YG

برخی از پرکاربرد و پرفروش ترین مدل ها و انواع اینسرت وای جی به شرح زیر میباشد:
اینسرت AP10 وای جی
اینسرت AP16 وای جی
اینسرت DNMG15 وای جی
اینسرت TNMG22 وای جی
اینسرت VBMT16 وای جی
اما اینسرت های تولیدی شرکت وای جی در مدل های ذکر شده بالا خلاصه نمی گردد بلکه با توجه تقاضای مشتری و مصرف کنندگان ما قادر به فروش آنها نیز میباشیم.
برای استعلام قیمت اینسرت میتوانید با ما ارتباط برقرار نمایید تا از کارشناسان فروش قیمت بروز اینسرت را دریافت نمایید.

پاسخ دهید