برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

بور گیج داخل سنج آسیمتو

بور گیج داخل سنج آسیمتو ابزاری برای اندازه گیری داخل حفره ها و استوانه ها می باشد. این ابزار تنها برای اندازه گیری داخل کاربرد داشته و فاقد قابلیت انداه گیری خارج می باشد. از بور گیج برای اندازه گیری داخل سیلندر، داخل سوراخ ها و حفره های دارای اندازه ها 6 الی 405 میلیمتر استفاده می شود. این ابزار دارای فک های قابل تعویض بوده و قابلیت ارتقا اندازه بازه اندازه گیری می باشد. دقت اندازه گیری بور گیج بیش از یک صدم میلیمتر می باشد. این ابزار در دو نوع بور گیج دیجیتالی و ساعتی وجود دارد. از جهتی برای سهولت در استفاده های مختلف، از دو واحد اینچ و میلیمتر پشتیبانی می کند. یکی از مزیت های بور گیج اندازه گیری حفره یا دیواره حفره در ارتفاع های عمیق می باشد. برخی از مدل ها دارای فک تا 400 میلیمتر ارتفاع می باشند.

کاربرد بور گیج داخل سنج آسیمتو

بور گیج داخل سنج یا به اصطلاح گیج داخل سیلندر، زمانی بوجود آمد که امکان اندازه گیری داخل قطر در اعماق استوانه توسط ابزار های اندازه گیری نظیر میکرومتر و کولیس ها مقدور نیست. زیرا برای اندازه گیری در عمق بیش از 50 میلیمتر، نیاز به ابزاری با فک بلند تر می باشد. از این جهت بور گیج به میان آمده و کمک بزرگی به صنعتگران نمود. بدین وسیله در صورتی که قسمتی از دیواره سیلندر در اعماق پایین تر دارای تو رفتگی باشند، امکان اندازه گیری قطر آن قسمت میسر می گردد.

تمامی محصولات شرکت آسیمتو دارای گارانتی کالیبراسیون می باشند که توسط خود شرکت در آخرین مرحله بسته بندی و آماده سازی محصول تست و بررسی کامل می شوند. در صورتی که محصولی دچار ایراد و یا نقص فنی بوده باشد، توسط سیستم کنترل کیفیت شناخته و اعمال مربوطه با آن صورت می پذیرد. از این جهت عودت کالای اندازه گیری تنها در صورتی مقدور هست که مشکل کالیبراسیون داشته و ایرادی در بدو کارکر دستگاه وجود داشته باشد.

پاسخ دهید