برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

تراز اینسایز

ابزار اندازه گیری,تراز

تراز اینسایز ابزار اندازه گیری پر مصرف در صنایع ساختمانی و ساخت و ساز دارد. همچنین از تراز اندازه گیری دیجیتال در مصارف متعدد تراشکاری نیز استفاده های بسیاری می شود. این ابزار بازه گسترده ای از مصارف را شامل می شود. از اندازه گیری صاف بودن میز تا سنجش میزان درجات حساس اجسام. واحد اندازه گیری تراز اینسایز درجه می باشد. البته در مدل های غیر دیجیتالی که قابلیت اعلام درجه را ندارند، ملاک سنجش صاف بودن سطح، قرار گیری حباب داخل کپسول در مرکز مشخص می باشد. این نوع تراز نیز دقت بالایی داشته که حساسیت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد. همچنین عکس العمل تراز معمولی دستی، بلادرنگ می باشد. این در صورتی هست که سرعت واکنش تراز دیجیتالی با توجه به نرخ تازه سازی مدار دیجیتالی، بیشتر هست.

انواع تراز اینسایز

تراز ها با توجه به اندازه فضا هایی که استفاده می شوند دارای ابعاد مختلفی هستند. همچنین تکنولوژی کارکرد آن ها با هم متفاوت هست. یکی از پر مصرف ترین نوع تراز اینسایز مدل دستی و معمولی می باشد. این تراز قابلیت نصب بر روی چهار چوب و فریم تراز را دارد. بطوری که این امکان به صورت جانبی قابل راه اندازه هست. تراز معمولی دارای یک کپسول بزرگ به صورت طولی و یک کپسول کوچک تر به صورت عرضی می باشد. از تراز دستی اینسایز برای مصارف صنعتی و ساخت و ساز بیشتر استفاده می شود. لازم به ذکر هست تراز دستی قیمت مناسب تری نسبت به تراز های دیجیتالی داشته و به صرفه تر هست. اما امکان درجه بندی در تراز دستی فراهم نمی باشد و این امکان توسط نمایشگر مدرج فراهم نشده است.

تراز اینسایز دارای گواهی کالیبراسیون شرکتی بوده و گارانتی معتبر را دارا می باشد. همچنین در صورت بروز هرگونه خطا و مشکلی در اندازه گیری و کارکرد دستگاه، امکان بازگشت به کارخانه برای کالیبراسیون فراهم می باشد.

پاسخ دهید