برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

تراز میتوتویو

ابزار اندازه گیری,تراز

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، زاویه سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج میتوتویو، تراز میتوتویو و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد تراز

تراز میتوتویو ابزاری برای اندازه گیری زاویه متشکل از اختلاف ارتفاع دو سر سطح می باشد. نام دیگر این ابزار زاویه سنج نیز می باشد که البته بیشتر تحت عنوان تراز استفاده و شناخته می شود. از تراز در صنایع بسیاری از قبیل ساختمان سازی و معماری استفاده می شود. با توجه ابزار های دقیق تر نسبت به تراز، از این ابزار در صنعت تراشکاری کم تر استفاده می شود. زیرا با توجه به وجود زاویه سنج ها و میکرومتر ها مصرف تراز کاهش پیدا می کند. یکی از کاربرد های مهم تراز در اندازه گیری مسطح بودن سطوح و اشیاء به نسبت زمین می باشد. به گونه ای که به طور دقیقی میزان زاویه مختلف دو لبه را به وضوح به نمایش می گذارد.

انواع تراز میتوتویو

تراز با توجه به ساختار و کارکرد دستگاه، به دو دسته کلی زیر تقسیم می شود:

  • تراز دستی معمولی
  • تراز دیجیتال

تراز دستی معمولی

این نوع از تراز رایج ترین مدل مورد استفاده می باشد که کاربرد خود را در حین سادگی حفظ نموده است. این مدل تراز توسط کپسول تزریق شده توسط آب مخصوص کار می کند. مایع موجود در کپسول غیر قابل تبخیر می باشد و در هر شرایطی حجم آن حفظ می گردد. طرز کار آن بسیار ساده بوده و قیمت مناسبتری نسبت به مدل های دیگر دارد.

تراز دیجیتال

تراز دیجیتال نوع دیگری از تراز ها می باشد که با استفاده از کیت های الکترونیکی نسبت به گرانش سطح زمین کار می کند. این نوع تراز قابلیت نمایش بر اساس واحد درجه دارد. همچنین توسط دکمه های موجود امکان صفر کردن و اندازه گیری ثابت را فراهم می کند.

مدل های پر مصرف تراز میتوتویو

در ادامه برخی از مدل های پر مصرف و پر فروش را شرح خواهیم داد. این مدل ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که نشانگر سهولت استفاده از دستگاه در میان مدل های مختلف دیگر می باشد.

  • تراز مدل 960-601
  • تراز مدل 950-315

قیمت تراز میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت تراز میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید