برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

زاویه سنج آسیمتو

زاویه سنج آسیمتو ابزاری برای اندازه گیری زوایا بر حسب درجه می باشد. این ابزار در چندین مدل مختلف برای کاربرد های گوناگون طراحی شده است. روش کار با زاویه سنج بسیار ساده بوده و کافیست با حرکت بازوی متحرک زاویه سنج، زاویه دلخواه را بدست آورد. این ابزار به دو صورت دستی و دیجیتالی ساخته می شود. البته یک مدل نیز به صورت ساعتی ساخت شده که تنها با یک عقربه چرخشی بر روی صفحه مدرج کار می کند. مدل های دیجیتالی قابلیت اندازه گیری به صورت ثابت و متغیر را دارا می باشند. این ابزار به گونه ای ساخته شده تا قابلیت استفاده در گوشه های با دسترسی کم نیز قابل استفاده باشد. همچنین در برخی مدل ها این امکان به وسیله یک بازوی کمکی راحت تر می گردد. لازم به ذکر هست که بازوی جانبی به صورت یکجا همراه محصول بفروش می رسد.

مشخصات زاویه سنج آسیمتو

زاویه سنج های تولید شده شرکت آسیمتو دارای فک های با طول مختلف می باشند. اندازه طول فک ثابت از 15 الی 30 سانتی متر در چندین مدل متغیر می باشد. زاویه سنج دیجیتالی آسیمتو قابلیت اندازه گیری در ربع دایره و نصف دایره را دارد. همچنین دارای تنظیم گام حرکت نیز هست. یعنی می توان گام تغییر درجات را به زیر یک درجه تغییر داد. یکی از قابلیت های مهم این ابزار، برخورداری از نمایش اعشاری زوایا می باشد. یعنی دستگاه با استفاده از یک دکمه توانایی نمایش درجات تا سه رقم اعشار درجه را دارا می باشد.

استفاده از زاویه سنج بسیار راحت بوده و سهولت کافی را برای کاربر به ارمغان آورده است. از جهتی این ابزار دارای دکمه نگهدارنده و حفظ زاویه گرفته شده نیز می باشد. به کمک این دکمه، امکان ثبت زوایا بدون تغییر فراهم می گردد. از قابلیت های دیگر این ابزار میتوان به بدنه استیل ضد زنگ اشاره نمود. به کمک این ویژگی، هر گونه صدمه ای به دستگاه در شرایط آب و هوایی مرطوب و برخورد با آب صورت نمی گیرد.

پاسخ دهید