برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

زاویه سنج اینسایز

زاویه سنج اینسایز دارای دو بازوی متحرک می باشد که به صورت دیجیتالی یا دستی کار می کند. از زاویه سنج برای سنجش زوایای مختلف من جمله کنج دیواره ها، درب های متصل به هم و اشکال و اجسام دوار استفاده می شود. بازه اندازه گیری درجات در زاویه سنج از 0 درجه الی 255 درجه می باشد. به گونه ای که برای اندازه گیری های بیش از 255 درجه می بایست از 0 الی منفی 105 درجه را جداگانه اندازه گرفت. هر چند برای کاربرد هایی که نیاز به اندازه گیری بیش از 255 درجه باشد، می بایست از زاویه سنج های دستی و معمولی استفاده نمود. یک مدل از زاویه سنج اینسایز دارای تراز دستی بوده که امکان اندازه گیری سطحی را نیز فراهم می کند. برای حفظ زاویه گرفته شده و نگهداری فک های زاویه سنج، کلیدی تعبیه شده که این امکان را محیا میسازد.

انواع زاویه سنج اینسایز

زاویه سنج های برند اینسایز در دو نوع دیجیتالی و معمولی تولید می شوند. مدل های دستی که معمولا با نام نقاله شناخته می شوند، بازوی جانبی نداشته و تنها به صورت چشمی بر روی صفحه مدرج قابل استفاده هستند. البته برخی مدل های تولید شده دارای بازوی متحرک برای تشخیص حدودی درجات می باشند. اما توصیه مهم ما برای کسانی که نیاز به تشخیص دقیق درجات را دارند، استفاه از زاویه سنج های دیجیتالی به جای زاویه سنج دستی می باشد. زیرا درجات را با دقت بالا تا سه رقم اعشار محاسبه و به نمایش می گذارند.

زاویه های تولید شده توسط کمپانی اینسایز تماما دارای گواهی کالیبراسیون و کنترل و تست کیفیت می باشند. همچنین کالا ها به صورت آکبند بوده و استفاده ی ثانوی از آن ها صورت نمی گیرد. در ضمن ایراد و اشکال در سنجش تنها کافیست آنرا به نمایندگی عودت نمود که تنها در این حالت عودت کالای اندازه گیری مقدور می باشد.

نکته بسیار مهم در خرید ابزار آلات اندازه گیری توجه به خرید کالایست که نیاز مشخص را بر طرف سازد. در صورتی که ابزار اندازه گیری خریداری شده اشتباه باشد یا در بازه خارج از نیاز خریداری شود، هیچ گونه عودتی از بابت برگشت کالا وجود ندارد.

پاسخ دهید