برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

زاویه سنج میتوتویو

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، زاویه سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج میتوتویو،گیج داخل سنج میتوتویو و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد زاویه سنج

زاویه سنج میتوتویو ابزاری برای سنجش میزان زاویه از محور دلخواه می باشد. این ابزار در مل های چند تکه موجود بوده که معمولا شامل نقاله، گونیا و خط کش می باشد. از زاویه سنج برای سنجش میزان حرکت قطری نسبت به مرکز قطعه استفاده می شود. این ابزار دارای یک محور ثابت و یک محور متغیر برای سنجش میزان دقیق زاویه هست. لبه های فک زاویه سنج به گونه ای ساخته شده تا در سطوح و فضا های کم دسترس نیز براحتی قرار گیرد. زاویه سنج مذکور دارای اهرم نگهدارنده برای حفظ زاویه گرفته شده می باشد تا امکان بیشتری را به مصرف کننده ارائه دهد.

انواع زاویه سنج میتوتویو

زاویه سنج با توجه به ساختار و کارکرد دستگاه، به سه دسته کلی زیر تقسیم می شود:

  • زاویه سنج ساده
  • زاویه سنج ساعتی
  • زاویه سنج دیجیتالی

زاویه سنج ساده

زاویه سنج ساده دارای یک نقاله بوده که به صورت معمولی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا از این زاویه سنج برای کار های با نسبت دقیق پایین استفاده می شود. از این جهت برای سنجش زوایای دقیق این مدل توصیه نمی شود. زیرا یکای کمتری در واحد را اراده داده و برای دسترسی به اعشار بیشتر ما مدل هایی که در ادامه خواهیم گفت را توصیه می کنیم.

زاویه سنج ساعتی

زاویه سنج ساعتی دارای گیج تشخیص زاویه می باشد. اغلب به این نوع زاویه سنج، زاویه سنج عقربه ای نیز گفته می شود. در اکثر موارد کاربران از این نوع استفاده کرده و در موارد اندازه گیری سریع العمل کاربرد خود را نشان می دهد.

زاویه سنج دیجیتالی

زاویه سنج دیجیتالی توسط سیستم دیجیتالی کنترل و کار می کند. مزیت این دستگاه دقت تشخیص بالایی می باشد که درجات را با کوچک ترین ضریب تغییر نشان داده و بسیار حساس می باشد. واحد اندازه گیری درجه بوده و قابل تغییر نمی باشد.

مدل های پر مصرف زاویه سنج میتوتویو

در ادامه برخی از مدل های پر مصرف و پر فروش را شرح خواهیم داد. این مدل ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که نشانگر سهولت استفاده از دستگاه در میان مدل های مختلف دیگر می باشد.

  • زاویه سنج مدل 187-552
  • زاویه سنج مدل 187-904
  • زاویه سنج مدل 181-901B
  • زاویه سنج مدل 187-201

قیمت زاویه سنج میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت زاویه سنج میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید