برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

ساعت اندیکاتور آسیمتو

ساعت اندیکاتور آسیمتو ابزاری برای سنجش و اندازه گیری ارتعاشات سطوح صاف می باشد. البته ساختار ساعت اندیکاتور فک مستقیم به گونه ایست که برای سطوح دوار و دایره ای شکل مقداری سخت صورت می گیرد. از این جهت مهندسان و متخصصان ساعت اندیکاتور شیطانکی را ساخته اند. این ابزار بدین جهت نام گذاری شده هست که دارای فک متحرک در جهت قطری مرکز زبانه می باشد. این در صورتیست که فک ساعت اندیکاتور تنها در محور عمودی متحرک بوده و تنها در یک جهت حرکت می کند. از ساعت اندیکاتور بیشتر زمانی استفاده می شود که ملاک مبنی بر اندازه گیری میزان پستی ها به نسبت بلندی ها می باشد. این ابزار با نشان دادن میزان برخاستن زبانه و نشست آن واکنش نشان می دهد. این میزان نوسان توسط عقربه ساعت اندیکاتور بر روی صفحه مدرج قابل دیدن می باشد.

مشخصات ساعت اندیکاتور آسیمتو

ساعت اندیکاتور آسیمتو در دو مدل شیطانکی و فک مستقیم تولید می شود. این ابزار در گرید های مختلف تولید شده که دارای دقت تقریبی یک هزارم میلیمتری میباشد. ساعت اندیکاتور فک مستقیم در دو نوع ساعتی و دیجیتالی تولید می شود. لازم به ذکر هست که مدل ساعت اندیکاتور دیجیتالی کم تر مورد استفاده قرار گرفته و مصرف می شود. اما ساعت اندیکاتور شیطانکی تنها به صورت ساعتی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا مشاهده نواسانات به کمک عقربه و صفحه مدرج بسیار راحت تر از نوع دیجیتالی می باشد.

ساعت اندیکاتور دارای یک پایه جداگانه می باشد که به صورت جانبی تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد. به این پایه، پایه ساعت اندیکاتور گفته می شود. این پایه ساعت متناسب با نوع ساعت اندیکاتور در مدل های مختلفی تولید می شود. لازم به ذکر هست برای دسترسی به انواع پایه ساعت ها می بایست به قسمت پایه و نگهدارنده موجود در منو سایت مراجعه نموده و به قسمت پایه ساعت اندیکاتور آسیمتو مراجعه فرمایید.

پاسخ دهید