برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

ساعت اندیکاتور میتوتویو

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، عمق سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج میتوتویو، ساعت اندیکاتور میتوتویو و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد ساعت اندیکاتور

ساعت اندیکاتور میتوتویو وسیله ای برای اندازه گیری میزان تلورانس یا میزان سطح دارای فراز و نشیب را نشان می دهد. این ابزار کاربرد بسیار مهمی در تولید قطعات با تراشکاری ظریف را برای مصرف کننده بوجود می آورد. به گونه ای که حتی اگر محور قطعه استوانه ای دارای کوچک ترین فراز یا نشیبی در سطح داشته باشد، ساعت اندیکاتور به اعلام میزان تلورانیس سطح، اپراتور را از آن با خبر می نماید. در ساخت ساعت اندیکاتور از قطعات با دوامی ساخته می شود. تا که در زمان تحرک مضاعف دنباله، مشکلی برای دستگاه بوجود نیاید.

ساعت اندیکاتور در دو نوع ساعت دیجیتال و عقربه ای تولید می شود که هر کدام کاربرد های بخصوصی دارند. اما با توجه به راحتی ساعت عقربه ای و سهولت در مشاهده نوسانات، معمولا از آن بیشتر استفاده می شود. از جهتی هم دارای قابلیت بصری راحت تری برای تشخیص و اعمال می باشد.

انواع ساعت اندیکاتور میتوتویو

ساعت اندیکاتور با توجه به نوع کاربردی که در صنایع ایفا نموده اند، به دو دسته کلی زیر تقسیم می شوند:

  • ساعت اندیکاتور مستقیم
  • ساعت اندیکاتور شیطانکی

ساعت اندیکاتور مستقیم

این مدل از ساعت اندیکاتور دارای دنباله ای مستقیم و ثابت می باشد که در جهت عمودی در حرکت می باشد. از این مدل ساعت اندیکاتور بیشتر برای تشخیص سطوح صاف استفاده می شود. اما کاربرد کمتری برای قطعات استوانه ای سوار بر دستگاه تراش دارد. زیرا محور حرکت فک دستگاه فقط در یک جهت قابلیت تحرک دارد.

ساعت اندیکاتور شیطانکی

ساعت اندیکاتور شیطانکی تفاوت کوچکی با مدل مستقیم دارد. آن هم در محور حرکتی فک دستگاه می باشد. به گونه ای که جهت حرکت دنباله به شعاع مرکزیت انتهای ساعت می باشد. همچنین واحد آن نیز در برخی کاربرد ها درجه شناخته می شود. این در حالیست که ساعت مستقیم فقط در جهت عمودی به حرکت در می آید.

مدل های پر مصرف ساعت اندیکاتور میتوتویو

در ادامه برخی از مدل های پر مصرف و پر فروش را شرح خواهیم داد. این مدل ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که نشانگر سهولت استفاده از دستگاه در میان مدل های مختلف دیگر می باشد.

  • ساعت اندیکاتور مدل 3062S
  • ساعت اندیکاتور مدل 2109S-10
  • ساعت اندیکاتور مدل 2052S
  • ساعت اندیکاتور مدل 2050S
  • ساعت اندیکاتور مدل 2046S

قیمت ساعت اندیکاتور میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت ساعت اندیکاتور میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید