برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

سه نظام دستگاه تراشکاری رهم Rohm

سه نظام دستگاه تراشکاری رهم Rohm از مهم ترین بخش دستگاه تراش می باشد. میزان دقت سه نظام تاثیر بسیار زیادی در ارائه ظرافت قطعه تراشکاری دارد. زیرا با به حداقل رسانیدن میزان لرزش و استحکام سه نظام، امکان تراش و برش در واحد های کوچک تر نیز فراهم می شود. با توجه به قدرت دورانی دستگاه تراش می بایست از سه نظام یا چهار نظام متناسب با تحمل وزنی دستگاه انتخاب نماییم. لازم به ذکر هست که هنگام خرید از ما تمامی موارد و مشخصات مشاوره داده خواهد شد.

سه نظام رهم (روهم) در برخی موارد به عنوان چهار نظام نیز نام برده می شود. زیرا معمولا سه نظام به عنوان ابزار مورد نظر نامیده و شناخته شده است. نشانگر تعداد نظام ها، تعداد قلاب های موجود در دور محور سه نظام یا چهار نظام می باشد. در برخی صنایع و استفاده های مختلف از دو نظام و شش نظام دستگاه تراشکاری استفاده می شود. سه نظام های تولید شده برند رهم در دو نوع سه نظام تک محوره و چند محوره تولید می شوند. تفاوت آن ها در باز و بسته شدن به صورت همگانی و تک تک می باشد. لازم به ذکر هست که مدل های چند محوره که به صورت تک تک باز و یا بسته می شوند، قدرت بیشتری دارند.

مشخصات سه نظام دستگاه تراشکاری رهم Rohm

برند رهم Rohm در حال حاضر در کشور آمریکا ساخته و عمرضه می گردد. هر چند با توجه به گسترش نیاز بازار، عرضه مدل های تقلبی و جعلی برند رهم نیز افزایش یافته است. اما این برند با توجه به کیفیت مطلوبی که دارد، محبوبیت و فروش خوبی را به همراه داشته است. البته با توجه به تامین نیاز مصرف کنندگان و شرایط سخت واردات کالا، موجودی ابزارآلات تراشکاری رهم محدود می باشد. از این جهت مشتریان گرامی برای استعلام قیمت و اطلاع از آخرین موجودی می بایست با ما هماهنگ نمایند.

پاسخ دهید