برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

صفحه مگنت ورتکس Vertex

صفحه مگنت ورتکس Vertex وسیله ای مغناطیسی برای قرارگیری و نگهداری از قطعات فلزی می باشد. صفحه مگنت به نام های میز مگنت، صفحه مغناطیسی، میز آهنربایی و صفحه آهنربایی نیز شناخته می شود. در داخل صفحه مگنت آهنربا های قوی تعبیه شده اند که با چرخش اهرم چرخیده و قطب هایشان موازی می گردد. این آهنربا ها از قدرتشان کاسته نمی شود و در صورت خرابی قابل تعمیر هستند. صفحه مگنت یا میز مگنت ها قابلیت استفاده در مواقع وجود مایعات را نیز دارند. یعنی در صورت لزوم می توان داخل آب نیز استفاده نمود و از قدرت و قابلیتش کاسته نمی شود. وزن صفحه مگنت ها بسته به مدل و نوع و اندازه آن ها متغیر است. میانگین بین 5 تا 30 کیلوگرم می باشند.

صفحه مگنت ها با قابلیت کششی که دارند یکی از پر کاربرد ترین ابزار ها در کارگاه ها به حساب می آیند. زیرا با استفاده از صفحه مگنت دیگر نیازی به استفاده از گیره های کارگیر نیست. همچنین کاربردشان در زمان هایی که استفاده از گیره به دلیل فشار یا حتی وقوع خراش و ساییدگی مورد توجه قرار می گیرند. چون صفحه های مگنت هیچ گونه فشاری بر قطعه وارد نمی کند و ساییدگی و خط و خش را به همراه ندارد. شدت میدان مغناطیسی صفحه مگنت ورتکس بیش از 650 گاوس می باشد. این ویژگی بارز معیار بسیار خوبی برای انتخاب صفحه مگنت خوب می باشد.

انواع صفحه مگنت ورتکس Vertex

صفحه های مگنت در حالت کلی به دو دسته صفحه مگنت الکتریکی و صفحه مگنت دستی جدا می شوند. برخی از صفحه مگنت هایی که نیاز به نیروی کششی مضاعف و قدرت بیشتری دارند، مستلزم استفاده از انرژی الکتریکی هستند. برند ورتکس تولید کننده صفحه مگنت دستی و صفحه مگنت برقی می باشد. برخی از مدل های صفحه مگنت ورتکس Vertex به شرح زیر است:

  • صفحه مگنت ورتکس VGF-1530B
  • صفحه مگنت ورتکس VGF-1515B
  • صفحه مگنت ورتکس VGF-1545B
  • صفحه مگنت ورتکس VGD-06
  • صفحه مگنت ورتکس VGD-08

پاسخ دهید