برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

ضخامت سنج آسیمتو

ضخامت سنج آسیمتو ابزاری برای اندازه گیری ضخامت انواع اوراق، لایه های نازک، کاغذ، چوب و … می باشد. این ابزار در دو نوع دیجیتالی و ساعتی تولید می شود. از ضخامت سنج استفاده های زیادی در صنایع گوناگون همچون صنعت تراشکاری و قطعه سازی استفاده می شود. مزیت ضخامت سنج به نسبت کولیس ها و سایر ابزار های اندازه گیری که امکان اندازه گیری ضخامت را دارند، برخورداری از فک های با طول بلند می باشد. بدین صورت که امکان اندازه گیری ضخامت سطح تا 120 میلی متر کنار تر از لبه جسم میسر می باشد. از جهتی ضخامت سنج ها دارای قابلیت وارد کردن فشار بر روی دهانه ها می باشند. به طوری که این فشار توسط یک فنر تعبیه شده، سهولت در اندازه گیری را راحت تر نموده است.

مشخصات ضخامت سنج آسیمتو

ضخامت سنج آسیمتو دارای دقت تقریبی 0/015 میلیمتر می باشد که با گام تغییر اندازه ای یک صدم میلیمتری، اندازه را به نمایش می گذارد. نکته قابل توجه در خریداری این ابزار توجه به بازه اندازه گیری می باشد. با توجه به محدودیت ضخامت سنج، توانایی اندازه گیری فقط از صفر میلیمتر الی 10 میلیمتر فراهم می باشد. در صورتی که اندازه جسم بیشتر باشد، امکان اندازه گیری مقدور نیست. این به این دلیل می باشد که هدف از ساخت ضخامت سنج، اندازه گیری ضخامت کاغذ، پوسته، برگه، لایه، نوار و سایر اجسام مشابه می باشد. این ابزار دو واحد اندازه گیری اینچ و میلی متر ساخته می شود که این امکان در ابزار های دیجیتالی به کمک دکمه تعبیه شده قابل انتخاب می باشد.

اقلام همراه ضخامت سنج آسیمتو شامل برگه گارانتی، گواهی کالیبراسیون دستگاه، باتری مخصوص دستگاه و دفترچه راهنما می باشد. برگه گارانتی مدت دار نبوده و فقط شامل اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشد. لازم به ذکر هست که برای استعلام قیمت ضخامت سنج آسیمتو با بخش فروش ما تماس حاصل نموده و از آخرین قیمت محصولات برند آسیمتو مطلع گردید.

پاسخ دهید