برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

ضخامت سنج میتوتویو

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، زاویه سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج میتوتویو، ضخامت سنج میتوتویو و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد ضخامت سنج

ضخامت سنج میتوتویو ابزار کاربردی در صنایع می باشد. این ابزار دارای یک اهرم متصل به فک بالایی می باشد که توسط آن سنجش را انجام می دهد. ضخامت سنج ابزار پر استفاده در اندازه گیری ضخامت انواع اوراق ضخیم و نازک می باشد. البته با توجه به هدف تولید این ابزار، محدودیت بازه ای کمی برای پشتیبانی از سطوح مختلف در نظر گرفته شده است. مزیت استفاده از ضخامت سنج نسب به انواع کولیس ها و میکرومتر ها، اعمال فشار توسط فنر اهرم ضخامت سنج می باشد. از این جهت دقت اندازه گیری افزایش یافته و از طریقی سهولت عملکرد بسیاری را برای کاربر به ارمغان می آورد.

انواع ضخامت سنج میتوتویو

ضخامت سنج با توجه به ساختار و کارکرد دستگاه، به دو دسته کلی زیر تقسیم می شود:

  • ضخامت سنج ساعتی
  • ضخامت سنج دیجیتالی

ضخامت سنج ساعتی

ضخامت سنج ساعتی دارای گیج ساعتی می باشد که توسط دستگاه قابلیت تنظیم نقطه شروع را دارد. این نوع از ابزار رایج تر نسبت به انواع دیگر می باشد. از ضخامت سنج ساعتی در اندازه گیری ورق های با قطر کم و با ضریب مقیاسی کوچک بیشتر استفاده می شود. همچنن کاربرد بیشتر ضخامت سنج ساعتی بیشتر در مواقع استفاده های سریع العمل می باشد.

ضخامت سنج دیجیتالی

ضخامت سنج نوع دیجیتالی دارای نمایشگر دیجیتالی بوده که توسط منبع تغذیه ای الکتریکی شارژ می شود. این نوع از ضخامت سنج در دو واحد اینچ و میلیمتر قابل استفاده هست. لازم به ذکر هست که اندازه گیری به صورت متغیری و ثابت را نیز پشتیبانی کرده و قابل تنظیم هست.

مدل های پر مصرف ضخامت سنج میتوتویو

در ادامه برخی از مدل های پر مصرف و پر فروش را شرح خواهیم داد. این مدل ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که نشانگر سهولت استفاده از دستگاه در میان مدل های مختلف دیگر می باشد.

  • ضخامت سنج مدل 547-400S
  • ضخامت سنج مدل 7322S
  • ضخامت سنج مدل 7316S
  • ضخامت سنج مدل 7312S
  • ضخامت سنج مدل 7323
  • ضخامت سنج مدل 7301

قیمت ضخامت سنج میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت ضخامت سنج میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید