برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

عمق سنج آسیمتو

عمق سنج آسیمتو ابزاری کارآمد برای اندازه گیری حفره ها از لبه ها تا انتهای عمق اجسام می باشد. این ابزار دارای قابلیت اندازه گیری به صورت دستی و دیجیتالی را برای مصرف کننده فراهم نموده است. شیوه استفاده از عمق سنج بسیار آسان بوده و کافیست دستگاه در ابتدای برآمدگی قرار گرفته و سپس فک متحرک را به سمت داخل روانه نمود. این ابزار به دو صورت اندازه گیری متغیر و اندازه گیری ثابت ساخته می شود. در ساخت عمق سنج آسیمتو از دقت کیفی بالایی بهره برده می شود. به گونه ای که قادر هست تا اختلاف کمتر از یک هزارم میلیمتر را به طور دقیق اندازه گیری کرده و به معرض نمایش قرار دهد. برخی از عمق سنج ها به صورت عمق سنج کولیسی ساخته شده اند. از قابلیت های ویژه عمق سنج کولیسی، میتوان به اندازه گیری تا اعماق 30 سانتی متری را نام برد.

مشخصات عمق سنج آسیمتو

این ابزار برای سهولت بیشتر کاربر، در نوع عمق سنج صلیبی نیز تولید می شود. به کمک این ویژگی، اندازه گیری دقیق از حفره هایی که لبه های صاف و مسطح دارند، بسیار آسان می شود. زیرا دستگاه به طور ثابت بر روی جسم قرار گرفته و امکان اندازه گیری بدون ضریب خطا را ارائه می دهد. یک مدل از عمل سنج صلیبی در نوع ساعتی تولید شده است. گام تغییر درجه در این ابزار به صورت یک صدم میلیمتر تعریف شده است. این مقدار قابل تغییر نبوده و به صورت ثابت بر روی دستگاه می ماند. یک مدل مخصوص از عمق سنج های تولید شده به صورت دستی بوده که قادر به اندازه گیری اعماق 50 سانتی متری را دارد.

مشتریان گرامی توجه داشته باشند که ابزارآلات اندازه گیری به هیچ عنوان امکان عودت ندارند. تنها در یک صورت استثنا می باشد که کالای خریداری شده فاقد کالیبراسیون شرکتی بوده و کیفیت نداشته باشد.

پاسخ دهید