برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

فرز الماس گورینگ Guhring

فرز الماس گورینگ Guhring بهترین و شناخته شده ترین فرز الماس در دنیا می باشد. این فرز علاوه بر اثبات کیفیتی که در کل صنایع به ثبت رسانده، همچنین از محبوبیت بالایی برخوردار است. هر چند قیمت فرز الماس گورینگ از برند ها و رقبای دیگر بیشتر می باشد. اما این نتوانسته بر انتخاب تراشکارانی که معیار کیفیت را مد نظر دارند، تغییر ایجاد کند. همچنین تمامی فرز های تولید شده شرکت گورینگ آلیاژ های مختلفی دارند. از قبیل آلیاژ تنگستن کارباید که به نام فرز تمام الماس شناخته می شوند. معمولا به فرز ها در زبان گفتاری فرز انگشتی گفته می شود. همانند فرز انگشتی گورینگ، فرز انگشتی تمام الماس، فرز انگشتی تنگستن کارباید و سایر.

. این برند توانسته با تولید کالا های با کیفیت، ارتقا سطح صنایع را در بر بگیرد. شرکت گورینگ ساخت کشور آلمان می باشد. همچنین تمامی فرز الماس ها نیز فرز الماس آلمانی هستند. شرکت گورینگ از اولین توسعه گران صنعت دنیا می باشد و چندین دهه از تاسیس آن می گذرد. این شرکت از سال 1898 تا کنون گسترش و توسعه بسیار در تولیداتش به وجود آورده که زبانزد کل دنیاست. من جمله تولیدات فرز انگشتی های تمام الماس که از استحکام بالایی برخوردارند. کمپانی گورینگ به صورت تخصصی در تولید ابزار آلات استوانه ای در حال تولید می باشد. به گونه ای که تک تک ابزارآلات تولید شده پس از گذراندن مراحل تست و کنترل کیفیت روانه بازار می گردند. پس با جرات میتوان برند گورینگ را انتخاب و با اطمینان استفاده نمود.

قیمت فرز الماس گورینگ Guhring

از آن جایی که کشور ایران جزو کشور های تحریم شده می باشد، واردات و عرضه ابزارآلات نیز دشوار گردیده. از این جهت ارائه و فروش ابزارآلات و تجهیزات گورینگ بسیار محدود می باشد. لذا لازم به ذکر است برای استعلام قیمت فرز الماس گورینگ (اصل) و موجودی تنها در صورت تماس امکان پذیر هست.

پاسخ دهید