برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

فرز انگشتی الماس خور تکنیک Teknik

فرز انگشتی وسیله ای برای تراشکاری ظریف تر به نسبت کف تراش و سایر ابزارآلات می باشد. نام فرز انگشتی End Mill نام دارد که توصیف کننده استفاده از فرز انگشتی در فرآیند تراشکاری میباشد. همان طور که از نام فرز انگشتی پیداست، نقش آن در انتها و تمام کننده تراشکاری میباشد. بدین گونه که سطح پس از تراش توسط کف تراش و سایر ابزارآلات، توسط فرز انگشتی ظریف کاری می شود. و نا همواری های موجود را صاف کرده و از بین میبرد. همچنین سایز و اندازه فرز انگشتی نسبتا کوچک تر از کف تراش میباشد و هدفش تراشیدن و صاف نمودن با دقت بیشتر میباشد. فرز انگشتی الماس خور تکنیک Teknik نیز از یک برند با کیفیت میباشد.

فرز انگشتی الماس خور تکنیک Teknik چه امکاناتی دارد؟

فرز انگشتی الماس خور تکنیک Teknik قابلیت تعویض الماس را دارد. بگونه ای که نوک فرز همانند فرز انگشتی معمولی دیگر کند نمی شود و در صورتی که نیاز باشد، میتوان الماس درج شده بر روی فرز انگشتی را تعویض نمود. فرز انگشتی تقریبا کار کفتراش را نیز انجام میدهد. با این تفاوت که میزان بار و فشار وارده و حجم ضخامت قطعه سبک تر و کم تر میباشد. همچنین فرز انگشتی قابلیت نصب تعداد الماس های کمتری را نسبت به کف تراش دارد. معمولا تعداد الماس فرز انگشتی 2 یا 3 الماس می باشد. برخی از اینسرت هایی که قابلیت نصب بر روی فرز انگشتی تکنیک را دارند عبارتند از: الماس APKT، الماس APMT، الماس XNKT، الماس BLMP، الماس ADMX، الماس LNMX، الماس WNMX، الماس ADKT و سایر الماس های برش.

فرز انگشتی الماس خور ساخت کشور ترکیه میباشد. این محصول در مصارف گوناگون بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. تفاوت عمده فرز انگشتی الماس خور با سایر فرز ها، تفاوت در امکان تعویض الماس هست. استفاده از فرز انگشتی الماس خور هر چند هزینه بر باشد اما در استفاده و دراز مدت صرفه بیشتری داشته و باعث بازدهی بیشتر در فرآیند کار دارد.

پاسخ دهید