برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

فیلر و شابر آسیمتو

فیلر و شابر آسیمتو به مجموعه ابزار هایی گفته می شوند که ابزار های با مقادیر ثابت می باشند. یکی از کاربرد این ابزار ها جهت کالیبراسیون و تست و کنترل کیفیت ابزارآلات اندازه گیری می باشد. همچنین برای مقایسه بین اندازه فیلر و اجسام جانبی نیز کاربرد دارند. یکی از کاربرد های فیلر ها اندازه گیری اندازه استاندارد رزوه ها می باشد. به این گونه از فیلر ها گیج رزوه نیز گفته می شود. شابر ها نیز جهت اندازه گیری فواصل مشخص رزوه های داخلی و خارجی می باشد. فیلر ها دارای بدنه ای مقاوم در برابر خراشیدگی و سایش می باشند. اما این مورد ممکن هست در دراز مدت باعث وجود آسیب به ابزار و کاهش دقت گردد. از این جهت توصیه می شود که با این ابزار به صورت خشن استفاده نشود. این فیلر ها دارای بدنه استیل ضد زنگ می باشند.

مشخصات فیلر و شابر آسیمتو

فیلر ها دارای زبانه های متعددی می باشند که هر کدام دارای یک اندازه ثابت می باشند. این زبانه ها در مدل های مختلف دارای تعداد متفاوتی می باشند. در مدل های مختلف این تعداد بین 18 الی 51 زبانه وجود دارد. در برخی استفاده ها به شابر رزوه، گیج رزوه یا گام سنج نیز می گویند. لازم به ذکر هست که این ابزار هیچگونه اندازه متغییر را قادر به اندازه گیری نبوده و فقط به صورت مقایسه اندازه فیلر با اندازه دلخواه کاربرد دارد. نوعی از فیلر ها برای اندازه گیری میزان گوشه های دوار استفاده می شوند. این ابزار دارای نیم دایره هایی با قطر های مشخص هستند که با قرار گیری بر روی اجسام دایره ای قابل استفاده می باشند.

مشتریان گرامی برای اطلاع از قیمت بروز فیلر و شابر آسیمتو لازم هست با ما تماس گرفته یا با یکی از راه های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید