برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

فیلر و شابر میتوتویو

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، زاویه سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج میتوتویو، فیلر و شابر میتوتویو و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد فیلر و شابر

فیلر و شابر میتوتویو ابزاری کاربردی اغلب برای سنجش دقت ابزارآلات اندازه گیری می باشد. هر چند که برای کاربرد های اندازه گیری نیز استفاده می شود اما هر کدام از زبانه های ابزار فقط قادر به اندازه گیری مقدار ثابت و مشخص می باشند. این ابزار بسیار دقیق تولید می شود و معیار تشخیص اندازه ها می باشند. کاربرد شابر برای دنده ها و رزوه های پیچ و یا مهره ها می باشد. بدین گونه که عملا کار گیج رزوه را انجام می دهند اما در تعداد و اندازه های متعدد کاربردی. هر کدام از زبانه های ابزار دارای اندازه مشخص بوده و گام تغییر مشخصی دارند.

انواع فیلر و شابر میتوتویو

فیلر ها با توجه به ساختار و کاربردشان، به دو دسته کلی زیر تقسیم می شود:

  • فیلر اندازه گیری
  • شابر دنده

فیلر اندازه گیری

این نوع از فیلر ها دارای 8 الی 26 زبانه برای تشخیص اندازه مشخصی از واحد ها می باشد. این نوع فیلر اندازه گیری در دو واحد اینچ و میلیمتر موجود میباشد که استفاده را برای مصرف کننده راحت تر می کند. گام تغییر اندازه در این ابزار 0/05 میلیمتر می باشد.

شابر دنده

شابر دنده میتوتویو در انواع شابر های دارای 18 الی 51 دنده تولید و توزیع می شوند که در مدل های مختلف وجود دارند. لازم به ذکر هست با توجه به کاربرد های گوناگون از این نوع فیلر به عنوان گیج رزوه نیز می توان استفاده نمود.

مدل های پر مصرف فیلر و شابر میتوتویو

در ادامه برخی از مدل های پر مصرف و پر فروش را شرح خواهیم داد. این مدل ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که نشانگر سهولت استفاده از دستگاه در میان مدل های مختلف دیگر می باشد.

  • شابر دنده مدل 188-102
  • شابر دنده مدل 188-130
  • فیلر مدل 950-252
  • فیلر مدل 950-255
  • فیلر مدل 186-102
  • فیلر مدل 186-104

قیمت فیلر و شابر میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت فیلر و شابر میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید