برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

قلاویز دستی فرا یوگسلاوی Fra

قلاویز دستی فرا یوگسلاوی Fra یکی از ابزار های پر فروش رزوه زنی و مهره سازی می باشد. این محصول طی چند دهه گذشته تولید شده که اکنون وجود خارجی ندارد. زیرا کشور یوگسلاوی در حال حاضر به چندین بخش تقسیم شده و شرکت فرا نیز در حال حاضر محصولی تولید نمی کند. قلاویز دستی فرا ساخت کشور صربستان (یوگسلاوی سابق) می باشد.

شرکت فرا به خاطر تولید محصولات با کیفیتش به یکی از بهترین برند های تولید کننده قلاویز و حدیده دستی تبدیل شده است. تمامی محصولات تولید شده شرکت فرا از جنس فولاد تند بر ساخته شده است. ته قلاویز فرا دارای ته چهار گوش می باشد که به وسیله آن، گیره قلاویز کاملا محکم قلاویز را در بر می گیرد. این شرکت انواع قلاویز و حدیده دستی و انواع قلاویز حدیده ماشینی را به صورت مجموعه ای (ست قلاویز حدیده) و هم به صورت تکی (محموعه قلاویز حدیده) به فروش می رساند.

قلاویز وسیله ای برای رزوه زنی مارپیچ در داخل قطعه و مهره سازی می باشد. قلاویز بسته نوع استفاده هم به صورت قلاویز دستی و هم به صورت قلاویز ماشینی مورد استفاده قرار میگیرد. از قلاویز ماشینی در ماشینکاری اتوماتیک یا به اصطلاح ماشین کاری CNC استفاده می شود. قلاویز ها در انواع سایز ها و اندازه ها از M1 تا M56 موجود می باشد. بسته به نوع کاربرد قلاویز، عمر کارکرد قلاویز در برخورد با سطوح قطعات مختلف می باشد.

انواع قلاویز دستی فرا یوگسلاوی Fra

قلاویز دستی فرا یوگسلاوی در چندین سایز در بازار موجود می باشد. معمولا قلاویز ها در سه نوع مورد استفاده قرار میگیرند که هر کدام کار بخصوصی انجام می دهند.

  • قلاویز اول رو (قلاویز پیشرو) فرا یوگسلاوی
  • قلاویز دوم رو (قلاویز وسط رو) فرا یوگسلاوی
  • قلاویز آخر رو (قلاویز پسرو) فرا یوگسلاوی

خرید اینترنتی قلاویز

برای خرید اینترنتی قلاویز و ثبت سفارش و همچنین استعلام قیمت قلاویز یوگسلاوی فرا و لیست قیمت مجموعه قلاویز فرا یوگسلاوی با ما تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید