برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

قلاویز وای جی YG

قلاویز ابزاری برای رزوه زنی و شیار انداختن به صورت پیچی در داخل قطعه میباشد که منجر به اتصال پیچ میشود. قلاویز وای جی YG به صورت قلاویز دستی و قلاویز ماشینی موجود میباشد. بسته به نوع استفاده مصرف کننده هر دو مدل قلاویز موجود میباشد. قلاویز های ماشینی با قلاویز های دستی تفاوت دارند. البته هر دو آنها دارای ویژگی گام مشخص و دندانه برای پیچ تراشی میباشند. قلاویز ها با توجه به دندانه های موجود بر رویشان سایز های مشخصی را قلاویز کاری می نمایند. به عنوان مثال قلاویزی که فاصله دندانه هایش 5 میلی متر باشد، مهره سایز M6 را بوجود می آورد. پس با توجه به اندازه مورد نیاز مهره ای که قابل استفاده میباشد میبایست سایز قلاویز را انتخاب نمود.

انواع قلاویز وای جی YG

قلاویز دستی و قلاویز ماشینی انواع بسیاری دارد. اما یکسری از قلاویز ها استفاده عام قرار گرفته که بوسیله آن ها قطعات تراشکاری و قلاویز کاری را تولید میکنند. تعدادی از انواع قلاویز ماشینی به شرح زیر میباشد:
قلاویز ماشینی مستقیم وای جی
قلاویز ماشینی مارپیچ وای جی
قلاویز هلی کویل وای جی
قلاویز فرمینگ وای جی
قلاویز دستی چپ گرد وای جی
قلاویز دستی راست گرد وای جی

برای سهولت در فرآیند قلاویز کاری سایز های متنوع شرکت وای جی تعدادی از قلاویز های پر مصرف را که احتمال استفاده زیاد تری دارند را در یک مجموعه به فروش میرساند که به آن ها ست قلاویز دستی و ست قلاویز ماشینی گفته میشود. قلاویز دستی و قلاویز ماشینی اندازه ها و سایز های متفاوتی را دنده زنی میکنند. برخی از پیچ های پر مصرف همانند M5,M6,M8 میباشد.
سپند ابزار با فراهم کردن سامانه وب سایت اینترنتی آماده فروش قلاویز وای جی YG به شما مشتریان گرامی می باشد تا بدین ترتیب خرید اینترنتی قلاویز را فراهم آورد. فقط کافیست با برقراری ارتباط با شماره های تماس با ما تماس گرفته و از خرید قلاویز به صورت اینترنتی لذت ببرید.

پاسخ دهید