برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

مته گورینگ آلمان Guhring

مته گورینگ آلمان Guhring از بهترین ابزار های روز دنیا می باشد. این برند قادر به تولید تجهیزات و ابزارآلات با کیفیت در سطح جهان می باشد. کارخانه گورینگ واقع در کشور آلمان می باشد. این شرکت فعالیت ساخت تجهیزات خود را از سال 1898 میلادی آغاز نموده است. که تاکنون توانسته به یکی از با کیفیت ترین و معروف ترین برند های صنعتی دنیا تبدیل شود. شرکت گورینگ تولید کننده انواع مته های سوراخکاری برای استفاده و کاربرد های مختلف می باشد. از قبیل مته ته کونیک گورینگ، مته چهار شیار گورینگ، مته ته گرد گورینگ، مته الماسه گورینگ و مته تمام الماس گورینگ.

انواع مته گورینگ آلمان Guhring

انواع مته گورینگ آلمان Guhring درچندین مدل پر مصرف مته ها تقسیم می شود. همچنین کارخانه گورینگ با برخورداری از مهندسان و صنعتگران با دانش دنیا، در سدد تولید تجهیزات و فناوری های جدید و بروز دنیا می باشد. به طوری که برخی از ابزار های در حال استفاده حال حاضر، تولیدات انحصاری گورینگ می باشد. مشتریان گرامی باید توجه داشته باشند که هنگام خرید از منابع معتبر ابزار مورد نظر را تهیه نمایند. از آن جایی که این برند بسیار محبوب و معروف در سطح جهان شناخته شده است. همچنین به خاطر کیفیت بالای محصول، دارای قیمت بیشتری می باشد. سود جویان زیادی در تلاش جهت فروش کالای تقلبی به جای اصلی می باشند. به گونه ای که افراد متخصص نیز قادر به شناسایی و تشخیص کالای فرعی از اصلی نمی باشند. پس حد الامکان به مصرف کنندگان توصیه می شود توجه بیشتری به اجناس نمایند.

  • مته ته کونیک گورینگ
  • مته الماسه گورینگ
  • مته ته گرد گورینگ
  • مته چهار شیار گورینگ
  • مته خزینه گورینگ
  • مته مرغک گورینگ

مته ته کونیک گورینگ

یکی از پر مصرف ترین مته های مورد استفاده جهت سواخکاری فلزات مته ته کونیک گورینگ می باشد. این مته دارای یک شیار برآمده در انتهای دنباله مته میباشد که باعث ثبات و چفت شدن میشود. از مته ته کونیک برای سوراخکاری با دریل رادیال بیشتر استفاده می شود. مته ته کونیک گورینگ در انواع و اقسام سایز ها و اندازه ها تولید می شود. برای بررسی و استعلام موجودی ابزار مورد نظر با ما تماس حاصل فرمایید.

Guhring-mate-tah-konik
مته ته کونیک گورینگ

مته الماسه گورینگ

مته الماسه گورینگ متشکل از آلیاژ تنگستن کارباید می باشد که دارای استحکام و سختی بالایی می باشد. مته تمام الماس به طور کامل هم دنباله و هم بدنه مته از تنگستن کارباید ساخته می شود. اما در برخی مدل ها فقط قسمت برش مته از الماس می باشد و جنس دنباله متفاوت هست. مته الماسه گورینگ در قطر های مختلف موجود می باشد.

Guhring-mate-almase
مته الماسه گورینگ

مته ته گرد گورینگ

مته ته گرد گورینگ ساخت کشور آلمان هست که از سایز 1 تا سایز 16 موجود می باشد. این مته دارای دنباله گرد می باشد و از جنس تنگستن کارباید ساخته می شود. از مته ته گرد در انواع دریل ها می توان استفاده نمود.

Guhring-mate-tah-gerd
مته ته گرد گورینگ

مته چهار شیار گورینگ

مته چهار شیار گورینگ دارای چهار شیار کاملا موازی می باشد. این مته با افزایش تعداد شیار هایش توانایی برش سطح بیشتر و استحکاک کمتری را دارد. از این جهت زمان برش کاهش می یابد و بازدهی بیشتر می گردد. البته مته چهار شیار میبایست بعد از سوراخکاری اولیه با مته های کوچک تر استفاده گردد. زیرا دارای نوک مسطح می باشد و کاربرد متفاوتی دارد.

Guhring-mate-chahar-shiar
مته چهار شیار گورینگ

مته خزینه گورینگ

مته خزینه گورینگ دارای دهانه مخروطی شکل می باشد. از مته خزینه برای برش لبه های تیز استوانه در حال تراش استفاده می شود. برخی از مته خزینه ها دارای دریل نیز می باشند. مته خزینه گورینگ هم به صورت تکی و هم به صورت ست کامل به عرضه و توزیع می گردد.

Guhring-mate-khazine
مته خزینه گورینگ

مته مرغک گورینگ

مته مرغک گورینگ ابزار سوراخکاری ابتدایی می باشد. این مته دارای نوک نازک می باشد که به مراتب بزرگ تر شده و قابلیت برش قطر بیشتری را دارد. مته مرغک معمولا به صورت دو طرفه ساخته می شود و فقط دارای یک شیار است.

Guhring-mate-morghak

قیمت مته گورینگ آلمان Guhring

با توجه به نوسانات داخلی بازار و نرخ ارز امکان قیمت گذاری آنلاین محیا نیست. از این جهت برای استعلام قیمت مته گورینگ و موجودی با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید