برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

مرغک دستگاه تراشکاری سانو Sanou

مرغک دستگاه تراشکاری سانو Sanou ابزاری برای نگهداری قطعه تراشکاری در مقابل سه نظام یا چهار نظام می باشد. این ابزار از لحاظ قرار گیری بر دستگاه، کاملا باید در نقطه مقابل مرکز سه نظام قرار گیرد. در صورتی که مرکز مرغک دستگاه تراشکاری از مرکزیت خارج شده و دچار لقی گردد، دقت و تنظیم از دست می رود. زیرا با لنگ زدن قطعه، هم امکان از دست رفتن دقت و ظرافت کاهش می یابد، و هم احتمال بروز خطر افزایش می یابد. برخی از مرغک های دستگاه تراشکاری به صورت متصل به قطعه می باشند. در آن صورت می بایست از روغنکاری مخصوص بر روی قطعه استفاده نمود. معمولا از مرغک برای تراشکاری قطعات طویل استفاده می شود که متراژ آن بیشتر از حد مناسب است. در برخی موارد که ممکن است در صورت عدم استفاده از مرغک، قطعه دچار لغزش و تاب شود، استفاده الزامی است.

انوع مرغک دستگاه تراشکاری سانو Sanou

مرغک دستگاه تراشکاری در انواع مختلفی عرضه و تولید می گردد. برخی از مرغک ها دارای قابلیت استفاده سریع را دارند که قابلیت تغویض سریع را فراهم می کنند. مرغک دستگاه تراش توسط دستگاه مرغک مورد استفاده قرار میگیرد. بدین صورت که توسط اهرم های موجود بر روی دستگاه به صورت کامل چفت و محکم شده و قابلیت چرخش قطعه توسط سه نظام را ممکن می سازد. برخی از مدل های پر مصرف و مهم مرغک های تراشکاری به شرح زیر میباشد.

  • مرغک دستگاه تراشکاری سر تعویض شو سانو
  • مرغک دستگاه تراشکاری گردان سانو
  • مرغک دستگاه تراشکاری ثابت سانو
  • مرغک دستگاه تراشکاری نیم مرغک سانو
  • مرغک دستگاه تراشکاری ورتکس مخروطی سانو
  • مرغک دستگاه تراشکاری ورتکس همراه بر سانو

برای دسترسی به کاتالوگ محصولات سانو Sanou به قسمت کاتالوگ ها رفته و سپس کاتالوگ ابزارآلات سانو را دانلود کنید. همچنین می توانید برای دریافت لیست قیمت بروز محصولات با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید