برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

میکرومتر آسیمتو

میکرومتر آسیمتو وسیله ای برای اندازه گیری های دقیق تا دقت بیش از یک هزارم میلیمتر می باشد. این ابزار نسبت به کولیس و سایر ابزارآلات اندازه گیری از سرعت استفاده کمتری برخوردار بوده. اما در مقابل دارای دقت بسیار خوبی برای اندازه گیری های حساس میباشد. این ابزار دارای گام یک صدم میلیمتر می باشد و بازه های اندازه گیری 25 میلیمتری تولید می شود. طریقه استفاده از این دستگاه نیاز به یادگیری دارد. در نگهداری ابزار های اندازه گیری مخصوصا میکرومتر میبایست بسیار مراقب و هوشیار بود. زیرا ابزار های انداه گیری در صورت وارد شدن فشار یا حداقل ضربه به بدنه آنها، ممکن هست دقت و کارکرد اولیه را نداشته باشند. با توجه به استفاده در اماکن صنعتی و پر خطر، توصیه می شود ابزار را در جایی گذاشته که از خطر پرتاب از ارتفاء یا برخورد با جسم سنگین دور باشد.

مشخصات میکرومتر آسیمتو

میکرومتر آسیمتو دارای فک قابل تغویض می باشند. این عملکرد باعث استفاده از فک های متعدد برای برخورداری از مقیاس های کوچک تر می باشد. همچنین در صورت خرابی یا نقص بازوی میکرومتر، امکان تعویض قطعه براحتی فراهم هست. دنباله میکرومتر در دو متر فلزی و پلاستیکی تولید می شود که نسخه پلاستیکی آن به صورت جانبی قابل تهیه می باشد. میکرومتر ها برای اندازه گیری راحت تر و سریع تر در مدل های دیجیتالی نیز تولید می شوند. اکثر میکرومتر ها در نوع اندازه گیری خارج سنج تولید شده است. البته برخی مدل ها مخصوصا دارای فک بیرونی می باشند که امکان اندازه گیری داخل را نیز برآورده کرده اند.

برند آسیمتو تحت لیسانس کشور آلمان می باشد و تولیدات محصولات در کشور چین انجام می شود. تبحر این برند زمانی روشن می گردد که شرکت های صنعتی بزرگ دنیا سلامت و صحت محصولات آسیمتو را تایید نموده اند. شرکت هایی نظیر فولکس واگن، گورینگ و شرکت هواپیما سازی بوئینگ. از این جهت نگرانی بابت کیفیت و دقت در ابزارآلات اندازه گیری آسمیتو وجود ندارد.

پاسخ دهید