برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

میکرومتر اینسایز

میکرومتر اینسایز ابزار بسیار کاربردی در اندازه گیری های خارجی دقیق تر مورد استفاده قرار می گیرد. به علت برخورداری از دقت مضاعف دستگاه، بازه تغییر اندازه ای در مدل های ابزار به صورت افزایش 25 میلیمتری می باشد. یعنی کولیس مدل صفر تا 25 میلیمتر تنها از 0 تا 25 میلیمتر را پشتیبانی می کند. در صورت اندازه گیری بازه بین 25 میلیمتر تا 50 میلیمتر، باید مدل دیگری را تهیه کرد. اما هدف از تولید میکرومتر اندازه گیری دقیق قطعه بوده و پشتیبانی از اندازه و بازه اندازه گیری وسیع ملاک نیست. از این جهت برای اندازه گیری 0 تا 200 میلیمتر، نیاز به تهیه 8 میکرومتر می باشد. از اینرو هزینه بیشتری برای مصرف کننده بوجود می آید. هر چند که با تهیه تنها یک کولیس 20 سانتی دیجیتال هزینه بسیار کم شده به هدف رسیده ایم. اما کولیس ها دقت کافی میکرومتر را ندارد.

مزایا میکرومتر اینسایز

میکرومتر ها در انواع میکرومتر دیجیتالی، ساعتی و ساده موجود هست. این ابزار قادر به اندازه گیری تا یک هزارم میلیمتر را دارد و دقتی بیش از یک میکرو را قابل اندازه گیری هست. برای برخورداری از کارایی بیشتر این ابزار، از فک های قابل تعویض مناسب با نوع سطح می توان استفاده نمود. این فک ها در انواع مدل های سوزنی، میله ای، تخت، مخروطی و دیگر اشکال مورد نظر موجود میباشند که به طور جانبی قابل تهیه هستند.

میکرومتر های دیجیتالی دارای صفحه نمایشگر بزرگ با قابلیت نمایش درشت اعداد و ارقام می باشد. برند اینسایز با توجه به نیاز های خاص و کم نظیر، برخی از مدل هایی با قابلیت تشخیص دقیق تا بازه 2 متری را دارا می باشد. لازم به ذکر هست تمامی محصولات گارانتی کالیبراسیون شرکتی داشته و در قالب پکیج سالم و منظم تحویل مشتری داده می شود. از این جهت نیازی به رفع اشکال و کالیبره کردن ابزار پس از خرید نمی باشد.

پاسخ دهید