برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

میکرومتر میتوتویو

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، عمق سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج میتوتویو و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد میکرومتر

میکرومتر میتوتویو وسیله ای برای اندازه گیری با دقت بالاییست که معمولا برای قطعات کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار با توجه به دقت بالایی که پشتیبانی می کند، در انواع مدل های متنوعی تولید گردیده است. دقت میکرومتر ها مخصوصا در مدل های میکرومتر دیجیتال در بازه چند میکرون تقسیم بندی می شوند. استفاده از میکرومتر دیجیتالی به مراتب بسیار راحت تر از میکرومتر ساده یا میکرومتر ورنیه ای می باشد. زیرا میکرومتر دیجیتالی بوسیله نمایشگر دیجیتال، با تحرک فک میکرومتر، براحتی فواصل را بر روی صفحه نمایش به نمایش می گذارد. اما میکرومتر ساده نیاز به آگاهی از طرز استفاده صحیح داشته و به مراتب سخت تر است. از میکرومتر در تمامی صنایع می توان استفاده نمود و محدودیتی ندارد.

انواع میکرومتر میتوتویو

میکرومتر ها با توجه به نوع فواصل اندازه گیری به دو دسته کلی زیر تقسیم می شوند:

  • میکرومتر خارج سنج
  • میکرومتر داخل سنج

میکرومتر خارج سنج

میکرومتر خارج سنج برای اندازه گیری فاصله بیرونی قطعه مورد استفاده قرار میگیرد. به گونه ای که اندازه کلی را مورد نظر دارد. میکرومتر خارج سنج در دو نوع میکرومتر خارج سنج دیجیتال و میکرومتر خارج سنج ساده موجود می باشد. از میکرومتر خارج سنج برای اندازه گیری اندازه اوراق، تمامی سطوح دو وجهی و سه وجهی، ضخامت و سایر ابعاد قابل اندازه گیری، مورد استفاده قرار می گیرد.

میکرومتر داخل سنج

میکرومتر داخل سنج بر خلاف مورد قبلی، تنها برای اندازه گیری قسمت داخلی قطعات کاربرد دارد. این نوع میکرومتر با استفاده از دو فک خارجی اندازه طولی قسمت داخلی اجسام را به دست می آورد. از میکرومتر داخل سنج برای اندازه گیری قطر لوله ها، اندازه طولی بین دو دیواره، تمامی حفره ها و سوراخ ها استفاده می شود.

مدل های پر مصرف میکرومتر میتوتویو

در ادامه برخی از مدل های پر مصرف و پر فروش را شرح خواهیم داد. این مدل ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که نشانگر سهولت استفاده از دستگاه در میان مدل های مختلف دیگر می باشد.

  • میکرومتر مدل 103-137
  • میکرومتر مدل 293-241-30
  • میکرومتر مدل 369-252
  • میکرومتر مدل 103-138
  • میکرومتر مدل 103-145-10
  • میکرومتر مدل 103-139-10

قیمت میکرومتر میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت میکرومتر میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید