برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

هد بورینگ تکنیک Teknik

هد بورینگ چیست؟

هد بورینگ تکنیک Teknik ابزار دقیقی برای تراشکاران میباشد. زیرا هم دارای استاندارد های تولید میباشد و هم اینکه در میان مصرف کنندگان رضایت کافی را کسب نموده است. از هد بورینگ تکنیگ Teknik میتوان به عنوان یک ابزار دقیق نیز یاد کرد. هر چند قیمت بالا تری نسبت به ابزار های دیگر داشته و گران تر میباشد. ولی قبل از خرید باید مد نظر داشت که هر چقدر که ابزاری دقت و نظم بیشتری داشته باشد، هزینه بیشتری نیز دارد.

هد بورینگ تکنیک Teknik ابزار سوراخ کاری دقیق میباشد که قابلیت تنظیم اندازه قطر حفره را دارد. هد بورینگ متشکل از یک دنباله که به دستگاه تراش متصل میگردد و قسمت سر هد بورینگ میباشد. قسمت های تشکیل دنده سر هد بورینگ از دو بازوی متحرک به موازات هم میباشند. تنظیم اندازه قطر هد بورینگ بسیار دقیق میباشد. به گونه ای که از این ابزار صرفا برای سوراخکاری های دقیق استفاده میشود. هد بورینگ وقتی به کار برده می شود که سوراخکاری نسبی انجام شده و نوبت به سوراخکاری انتهایی با دقت و ظرافت بیشتر میباشد. هد بورینگ فقط در محور طولی متحرک است و حرکت عرضی ندارد. این به این دلیل است که فاصله عرضی کاملا ثابت بوده و فقط با تنظیم قطر تراشیده میشود.

کاربرد هد بورینگ تکنیک Teknik چیست؟

هد بورینگ تکنیک Teknik معمولا در تراشکاری حفره های مرحله آخری مورد استفاده قرار میگیرد. به عنوان مثال در تراش سیلندر ها می توان استفاده نمود. زیر هم نیاز به قطر دقیق می باشیم و هم اینکه باید سیلندر تراشیده شده ظرافت کافی را داشته باشد. اگر سیلندر در حال تراش اندازه ای فرضی مثلا 50 میلی متر باشد، ابتدا باید سوراخی تقریبا به اندازه 45 میلی متری ایجاد شود. سپس کاربرد هد بورینگ وارد کار میشود که وظیفه تراش 5 میلی متر از قطعه را به صورت کاملا دقیق بر عهده دارد. هد بورینگ دارای تعداد الماس کمی هست. زیرا معمولا ضخامت های نازک تری را تراشیده و هدف سوراخکاری با ظرافت بالا میباشد.

پاسخ دهید