برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

هلدر برش تکنیک Teknik

هلدر برش یکی از انواع هلدر ها می باشد که به صورت عمودی و عمقی به سطح قطعه نزدیک شده و برش ایجاد می کند. هلدر برش فاقد روبند و زیر بند میباشند و فقط بوسیله پیچ اینسرت با عث چفت شدن و نگهداشتن اینسرت در نوع هلدر می گردند. هلدر های برش انواع مختلفی دارند که مناسب با شیوه برش انتخاب و مصرف میگردند. هلدر برش تکنیک Teknik در دو مدل کلی برش داخل و برش خارج وجود دارند. هلدر برش داخل در دو مدل هلدر برش الماس یک طرفه و هلدر برش الماس دو طرفه موجود میباشد. هلدر برش بیرون تراش نیز در چند مدل موجود میباشد.

انواع هلدر برش تکنیک Teknik

هلدر برش هایی که کد آن ها ابتدا با حرف K شروع می شود که به اصلاح K سیستم نیز گفته می شود، در قسمت نگهدارنده الماس قوس دارند تا در صورتی که داخل قطعه ای که به صورت مدور باشد را بتواند برش دهد. زیرا در صورتی که صاف باشد ممکن است در داخل شیار در حال برش دادن جای نگیرد. هلدر برش تکنیک Teknik که با حرف M شروع می شوند (هلدر برش M سیستم) دارای نگهدارنده با طول بلند تری هستند. هلدر های برش انواع مختلف دیگری دارند که در کاتالوگ برند تکنیک قابل دسترسی می باشد.

هلدر برش تکنیک Teknik شامل دو مدل مجزا دیگر به نام های هلدر برش مینی و هلدر برش رزوه زنی نیز هست که دارای اینتسرت با دندانه های هم اندازه برای رزوه زنی مورد استفاده قرار میگیرد. هلدر برش مینی تکنیک دارای طول 94 میلی متر الی 160 میلی متر میباشد. قطر دنباله هلدر برش مینی به نسبت قطر دسته هلدر پهن تر میباشد و قادر به تحمل فشار بیشتری نیز هست. از هلدر برش در جدا نمودن قسمت متصل به دستگاه تراشکاری در انتهای فرآیند برش نیز استفاده می شود و این عمل سهولت در تراشکاری را فراهم آورده است.

پاسخ دهید