برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

هلدر تکنیک Teknik

شرکت تکنیک Teknik تولید کننده هلدر تراشکاری در ترکیه میباشد. این شرکت در سال 1987 تاسیس گردیده است که تا کنون توانسته گستره بسیاری از هلدر های تراشکاری را تولید و توزیع نماید. هلدر تکنیک Teknik تنوع و کاربرد های زیادی دارد. به بعضی از هلدر های تراشکاری تکنیک می توان به هلدر روتراش تکنیک، هلدر داخل تراش تکنیک، هلدر برش تکنیک، هلدر کف تراش تکنیک و هلدر رزوه زنی تکینک اشاره نمود. البته تولیدات این شرکت به هلدر تراشکاری ختم نمی شود.شرکت تکنیک ابزارآلات دیگر همچون فرز انگشتی تکنیک، هدبورینگ تکنیک، یودریل تکنیک و مته سر تعویض شو تکنیک را نیز تولید میکند.

هلدر های رو تراش یا بیرون تراش به هلدر هایی گفته می شود که به وسیله الماسه یا اینسرت درج شده بر روی هلدر، قسمت بیرونی قطعه را به صورت دورانی می تراشد. معمولا هلدر بیرون تراش استفاده بیشتر نسبت به سایر هلدر ها دارد. به برخی از هلدر های بیرون تراش می توان به هلدر DDJNR، هلدر TDJNR، هلدر PDJNR، هلدر TDJNR اشاره نمود که پر مصرف ترین انواع هلدر تراشکاری میباشند. همچنین برخی از الماسه ها و اینسرت های پر مصرف هلدر ها نیز اینسرت DNMG، اینسرت TNMG، اینسرت SNMG میباشد.

جنس هلدر تکنیک Teknik

هلدر تراشکاری تکنیک از جنس کارباید میباشد و تحت اعمال ویژه ای برای کنترل سطح کیفیت تولید میشوند. هلدر تکنیک دمای حرارتی را نیز متحمل میشود و تغییر در ساختار هلدر تراشکاری ایجاد نمی نماید. شرکت تکنیک می کوشد تا با فناوری های روز دنیا به گارانتی هلدر تراشکاری تکنیک بپردازد. تا اینگونه تصدیقی برای اثبات کیفیت در سطح جهان را داشته باشد و بتواند در بازار های جهانی مصرف و فروش هلدر تراشکاری را به سمت برند تکنیک بکشاند.

برای استعلام قیمت هلدر تکنیک و یا دسترسی به لیست قیمت هلدر تکنیک می توانید به قسمت تماس با ما رجوع نموده و با یکی از پل های ارتباطی با ما ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

پاسخ دهید