برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

هلدر رزوه زنی تکنیک Teknik

هلدر رزوه زنی چیست؟

هلدر رزوه زنی تکنیک Teknik به هلدری گفته می شود که برای تراش رزوه بر روی قطعه میباشد. به این ابزار هلدر گام زنی نیز گفته میشود. از این ابزار به جای قلاویز نیز می توان استفاده نمود که بسته به نوع و کارایی تراشکاری دارد. معمولا از هلدر رزوه زنی در ساخت پیچ های با شیار استفاده می شود.

بر روی هلدر رزوه زنی اینسرت های رزوه قرار می گیرند. با توجه به جهت چرخش پیچ میتوان جهت هلدر را نیز تعیین نمود. که در دو جهت هلدر رزوه زنی چپ و هلدر رزوه زنی راست موجود می باشد. هلدر رزوه زنی تکنیک Teknik در دو نوع هلدر رزوه زنی داخل و هلدر رزوه زنی خارج میباشد. یعنی هلدری که داخل میباشد قابلیت مهره سازی را داشته و به سمت بیرون رزوه زنی میکند. اینسرت های نصب بر روی هلدر رزوه زنی عبارت است از اینسرت ER 16 و اینسرت ER 22.

هلدر گام زنی تکنیک ساخت کشور ترکیه بوده و کیفیت لازمه جهت سواخکاری های سخت را نیز دارد. همچنین از آلیاژ کارباید در ساخت این گونه هلدر ها استفاده می شود. از هلدر گام زنی در جایی استفاده میشود که هزینه قلاویز کاری و رزوه زنی بالا باشد. زیر با افزایش قطر رزوه ها میبایست از ابزار های بزرگ تری استفاده نمود که مستلزم هزینه های بیشتر میباشد. پس در این گونه موارد بهتر است که از هلدر و الماس گام زنی استفاده شود. هر چند کیفیت و بازدهی هر کدام متفاوت است.

کاربرد هلدر رزوه زنی تکنیک Teknik چیست؟

از هلدر رزوه زنی تکنیک در صنایع گوناگون من جمله صنعت پیچ و مهره سازی استفاده می شود. همچنین از هلدر رزوه برای تسریع در عمل رزوه زنی و گام زنی استفاده میشود. برای استعلام قیمت هلدر رزوه زنی کافیست از طریق یکی از شماره های تماس درج شده در قسمت تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید