برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

پایه ساعت اندیکاتور آسیمتو

پایه ساعت اندیکاتور آسیمتو وسیله ای برای نگهداری و حفظ ساعت اندیکاتور در نقطه ای مشخص می باشد. این ابزار به گونه ای ساخته شده که قادر به نگهداری ساعت اندیکاتور بر روی قطعه دوار در حال گردش می باشد که با احتمال بروز فشار تکان نخورده و ثابت بماند. نوعی از پایه ساعت ساخته شده کاملا انعطاف پذیر بوده و در هر نقطه ای قابلیت حرکت را دارد. پایه ساعت های معمولی نیز شامل یک مفصل در وسط و یک گیره در سر پایه می باشند. از پایه ساعت اندیکاتور هم برای ساعت فک مستقیم و هم برای ساعت اندیکاتور شیطانکی استفاده می شود. لازم به ذکر هست این ابزار به صورت جداگانه تهیه و استفاده می شود و هر کدام محصول شاخصی هستند. در ادامه برخی از مشخصات و ویژگی های این ابزار را به طور خلاصه شرح خواهیم داد.

مشخصات پایه ساعت اندیکاتور آسیمتو

پایه ساعت اندیکاتور دارای بیس مغناطیسی می باشد که به کمک نیروی مغناطیسی به سطوح فلزی چسبیده و حفظ می شوند. مزیت استفاده از پایه ساعت زمانی نمایان می شود که نیازی به بستن گیره یا جسم دیگری برای نگهداری پایه نمی باشد. از جهتی نیروی مغناطیسی موجود نیازی به تغذیه از نیروی الکتریکی نداشته و تنها با چرخاندن یک دکمه فعال می شود. اتفاقی که در داخل پایه می افتد، تنها به جهت قرار گیری قطب آهن ربا های موجود در داخل پایه خلاصه می شود. یعنی با چرخاندن دکمه پایه ساعت، جهت قرار گیری قطب های پایه ساعت به سمت جاذبه زیرین چرخیده و جذب می شود. از مزیت های پایه ساعت اندیکاتور آسیمتو می توان به وی شکل بودن قسمت زیر آن اشاره نمود که در اکثر جاهایی که هموار نیستند، حفظ می گردد.

عمر مغناطیسی پایه ساعت اندیکاتور در دراز مدت ممکن هست کمی کاهش یابد. اما با توجه به تامین ضمانت و گارانتی شرکت آسیمتو، این امکان فراهم شده که قطعه مربوطه تعمیر یا تعویض گردد.

پاسخ دهید