برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

پایه ساعت مگنتی میتوتویو

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، زاویه سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج میتوتویو و پایه ساعت مگنتی میتوتویو و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد پایه ساعت مگنتی

پایه ساعت مگنتی میتوتویو ابزار مورد استفاده برای نگهداری ساعت اندیکاتور بر روی سطوح فلزی می باشد. این ابزار با استفاده از یک آهنربا قوی، نیروی مغناطیسی بالایی در سطح زیرین پایه ایجاد می کند که موجب چسبندگی به سطح فلزی می شود. نیروی وارده به اندازه کافی بوده و وزن ابزار را کامل حفظ کرده و تکان نمی خورد. کارکرد دستگاه به گونه ایست که به صورت دستی فعال می شود. مکانیزم آن به گونه ایست که در حالت غیر فعال آهنربای موجود در پایه در حالتست که قطب های آن به صورت غیر فعال می چرخند. اما در حالت فعال، مگنت موجود در دستگاه چرخیده و باعث چسبندگی به سطح زیرین می گردد.

مدل های پر مصرف پایه ساعت مگنتی میتوتویو

در ادامه برخی از مدل های پر مصرف و پر فروش را شرح خواهیم داد. این مدل ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که نشانگر سهولت استفاده از دستگاه در میان مدل های مختلف دیگر می باشد.

  • پایه ساعت اندیکاتور مدل 7010-10
  • پایه ساعت اندیکاتور مدل 7033B
  • پایه ساعت اندیکاتور مدل 7012-10
  • پایه ساعت اندیکاتور مدل 7011-10

قیمت پایه ساعت مگنتی میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت پایه ساعت مگنتی میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید