برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

پایه مگنت ساعت اندیکاتور ورتکس Vertex

پایه مگنت ساعت اندیکاتور ورتکس Vertex وسیله ای برای حفظ و نگهداری از ساعت اندیکاتور بر روی فلزات می باشد. ثبات و استحکام ساعت اندیکاتور یکی از مهم ترین معیار ها برای اندازه گیری دقیق می باشد. از این رو پایه ساعت می بایست بسیار محکم بوده تا در صورت وقوع ارتعاشات باعث لرزش نگردد. همچنین وجود پایه مغناطیسی برای اندازه گیری ارتعاشات سطح قطعه بوسیله ساعت اندیکاتور سهولت را به ارمغان می آورد. زیرا دیگر نیازی به اتصال پایه ساعت به میز بوسیله پیچ و مهره نیست. همچنین سرعت کار را افزایش را می دهد و دقت و استحکام ساعت دوچندان می شود. زیرا برای اتصال و جداسازی پایه ساعت فقط کافیست که کلید پایه مگنت را زد تا فعال و غیر فعال گردد.

پایه مگنت ساعت اندیکاتور با ایجاد میدان مغناطیسی چسبندگی قوی ایجاد می نماید که باعث اتصال به سطوح فلزی می شود. این پایه مگنت قابلیت نصب ساعت اندیکاتور و یا هر وسیله اندازه گیری دیگر نیز می باشد. پایه مگنت ساعت اندیکاتور دارای سطح زیرین وی شکل می باشد. تا بر روی سطوح نا هموار و پله ای شکل نیز قابل نصب و استفاده باشد. و همچنین از این ابزار می توان به صورت افقی، عمودی و مورب نیز استفاده کرد. پایه مگنت ساعت اندیکاتور ورتکس Vertex قابلیت نگهداری وزن تا 100 کیلو گرم می باشد. نقطه متمایز پایه ساعت ورتکس با سایر برند ها در میزان تحمل وزن می باشد که آن ها نهایتا تا 70 کیلوگرم هستند.

انواع پایه مگنت ساعت اندیکاتور ورتکس Vertex

پایه ساعت اندیکاتور مغناطیسی ورتکس در مدل های مختلفی تولید شده است که قابلیت نصب انواع پایه های ساعت را دارد. برخی از مدل های مورد استفاده عبارتند از:

  • پایه مگنت ساعت اندیکاتور ورتکس VMB-70
  • پایه مگنت ساعت اندیکاتور ورتکس VMB-106
  • پایه مگنت ساعت اندیکاتور ورتکس VMB-106H

برای اطلاع قیمت پایه ساعت مگنتی ورتکس و استعلام موجودی می توانید با شماره تماس موجود در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید