برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

کف تراش تکنیک Teknik

ابزار فرزکاری,کف تراش

کف تراش وسیله ای برای تراشکاری سطحی قطعه میباشد که وسیله اینسرت های درج شده بر روی آن سطح را از کناره شروع به تراشکار و برش می نماید. کف تراش تکنیک Teknik قابلیت استفاده از اکثر اینسرت ها را دارا میباشد. برخی از اینسرت های پر مصرف در کف تراش های تکنیک عبارتند از: اینسرت TPKN، اینسرت SPKN، اینسرت RDMT، اینسرت LNFV، اینسرت SEET، اینسرت SPMT، اینسرت HNGX، اینسرت ADKT و سایر اینسرت های مصرفی دیگر. از کف تراش ها در صنایع مختلفی استفاده میشود اعم از صنایع قالب سازی، صنایع ماشین سازی، صنایع قطعه سازی و تراشکاری.

کف تراش تکنیک Teknik ساخت کجاست؟

کف تراش تکنیک Teknik ساخت کشور ترکیه میباشد که نسبت به قیمت محصول کارایی خوبی داشته و توانسته رضایت مشتریان زیادی را در سر تا سر جهان به خود جلب نماید. کف تراش تکنیک انواع کف تراش ها در زوایای 90 درجه، 45 درجه، 55 درجه و 75 درجه را شامل می شود. جنس کف تراش های مذکور از نوع کارباید میباشد تا که استحکام بیشتری را داشته و در برابر فشار های سنگین مقاوم باشد. کف تراش تکنیک نسبت به استفاده های گوناگون و کاربردش دارای لبه و یا پر های با تعداد های متعددی میباشد. بسته به انتخاب و اندازه تراشکاری کف تراش ها از 4 پر الی 7 پر موجود میباشند.

خوشبختانه شرکت تکنیک واقع در کشور ترکیه توانسته پس از گذشت سالیان پر از تجربه، استاندارد های بین المللی تولید با کیفیت ابزارآلات را اخذ نماید. همچنین خط تولید این شرکت متشکل از بهترین و بروز ترین تجهیزات تولیدی میباشد. قیمت کف تراش تکنیک وابسته به قیمت ارز و نوسانات داخلی بازار دارد. از این رو قیمت دهی به صورت آنلاین مقدور نمی باشد. پس برای استعلام قیمت کف تراش تکنیک با یکی از شماره تماس های ما ارتباط برقرار نمایید. همچنین خرید مطمئن از نمایندگی کف تراش تکنیک را با ما تجربه نمایید.

پاسخ دهید