برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

کلت ابزار گیر اروغلو Eroglu

ابزار فرزکاری,کلت

کلت ابزار گیر به وسیله و ابزاری گفته می شود که با استفاده از اتصال و قرارگیری ابزار به دستگاه تراش، تراشکاری را ممکن می سازد. کلت ابزار گیر رابط میان قطعه تراش و دستگاه تراشکاری می باشد که با چفت نمودن و نگهداری ابزار، عملیات برش را به صورت دقیق انجام می دهد. کلت های ابزار گیر انواع و اقسام مختلفی دارند که در موارد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از آن ها به صورت هیدرولیکی بوده و بعضی نیز به صورت دستی. ابزار ها با قرارگیری در داخل کلت ابزار گیر بوسیله فشنگی و مهره کلت، بسته و محکم می گردند. یکی از پرفروش ترین کلت های مصرف کنندگان کلت ابزار گیر اروغلو Eroglu میباشد که آن را در ادامه شرح خواهیم داد.

کلت های ابزار گیر طیف گسترده ای از ابزار گیر ها را شامل می شود. برخی از ابزار های مورد نصب بر روی کلت عبارتند از: فرز، مته، قلاویز، کف تراش و سایر ابزار های استوانه ای دیگر. کلت ابزار گیر اروغلو Eroglu انواع مختلفی برای کاربرد های گوناگون دارد. در این جا بعضی از پرکاربرد ترین کلت های ابزار گیر را معرفی می کنیم.

انواع کلت ابزار گیر اروغلو Eroglu

کلت ابزار گیر معمولا برای نصب ابزار های استوانه ای شکل استفاده می شوند. برخی از کلت هایی که بوسیله حفره های موجود بر روی بدنه کلت برای استحکام نصب ابزار استفاده می شوند را کلت مورس می نامند. کلت ها سایز ها و اندازه های گوناگون دارند که فرز ها و مته های مختلف را پشتیبانی می کنند. همچنین برخی از کلت ابزار گیر برای نصب ابزار نیازمند قرارگیری فشنگی در داخل کلت می باشند و بعضی ها نیز مستقیما به ابزار متصل می گردند و دیگر نیازی به استفاده از فشنگی در آن ها نیست. انواع کلت ابزار گیر عبارتند از:

  1. کلت فشنگی گیر اروغلو
  2. کلت استوانه گیر اروغلو
  3. کلت مته گیر مورس اروغلو
  4. کلت کف تراش اروغلو
  5. کلت فرز گیر مورس اروغلو
  6. کلت دنباله سه نظام اروغلو
  7. سه نظام اروغلو
  8. کلت قلاویز کن اروغلو
  9. کلت هیدرولیک اروغلو

پاسخ دهید