برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

کلت فشنگی اروغلو Eroglu

شرکت اروغلو تولید کننده تجهیزات تراشکاری با کیفیت مطلوب در سطح جهان در حیطه ابزار گیر های متعدد می باشد. این شرکت واقع در ترکیه می باشد که با کمک فناوری و پشتیبانی مهندسی آلمان در حال تولید می باشد. شرکت اروغلو تولید کننده کلت ابزار گیر، کلت فشنگی اروغلو Eroglu ، لوازم یدکی کلت ابزار گیر و سایز تجیهزات می باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1978 تا کنون ادامه داده است و همچنان با قدرت تمام در حال رقابت با سایر برند های تولید تجهیزات هم رده خود است.

کلت فشنگی وسیله ایست که در بر گیرنده ابزار در داخل کلت ابزار گیر می باشد. کلت فشنگی به وسیله مهره کلت به داخل رانده می شود و با استفاده از مکانیزمی که برایش طراحی شده جمع شده و ابزار را سفت و محکم نگه می دارد. نام دیگر کلت فشنگی اسپرینگ فشنگی نیز می باشد اما معمولا به کلت فشنگی شناخته می شود. کلت فشنگی معمولا به صورت مجموعه ای به فروش می رسد. زیرا برای استفاده از کلت فشنگی به سایز های دیگر و اندازه های مختلف نیاز می باشد. ست کامل کلت فشنگی اروغلو Eroglu در مجموعه 16 تایی و 12 تایی و کمتر موجود می باشد. ست کامل کلت فشنگی شامل لوازم یدکی کلت ابزار همچون آچار، کلت، مهره و کلت فشنگی نیز هست.

انواع کلت فشنگی اروغلو Eroglu

کلت فشنگی در سایز های متفاوت موجود می باشد. ست کامل کلت فشنگی از سایز 6 الی 32 را شامل می شود. کلت فشنگی شامل استاندارد های مهم کیفیت و سلامت ابزار همچون ISO 9001 و ISO 14001 نیز می باشد. کلت های فشنگی در انواع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از مدل های پرکاربد کلت فشنگی عبارتند از:

  1. کلت فشنگی SK40 اروغلو
  2. کلت فشنگی BT40 اروغلو
  3. کلت فشنگی BT50 اروغلو
  4. کلت فشنگی DK40 اروغلو
  5. کلت فشنگی DK50 اروغلو
  6. کلت فشنگی HSK اروغلو

پاسخ دهید