برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

کولت ابزار گیر ورتکس Vertex

کولت ابزار گیر ورتکس Vertex وسیله ای برای قرارگیری و نگهداری ابزار برای انجام کار می باشد. کولت ابزار گیر به نام کلت نیز شناخته می شود. کولت ابزار گیر به وسیله فشنگی که در بر گیرنده ابزار می باشد، باعث چفت شدن و استحکام ابزار به دستگاه می شود. کولت ابزار گیر ورتکس دارای کیفیت بالایی بوده و توانسته در بین برند های هم سطح خود خودنمایی کرده و از فروش زیادی برخوردار گردد. از کولت های ابزار گیر در امور فرز کاری بیشتر استفاده می شود. همچین کار هایی که با دستگاه های اتوماتیک سی ان سی CNC انجام می شوند نیز نیازمند استفاده از کولت ابزار گیر بر روی دستگاه می باشند.

برند ورتکس ساخت کشور تایوان می باشد که از سال 1978 تا کنون در حال توسعه و ساخت ابزارآلات تراشکاری و کارگاهی با کیفیت می باشد. این شرکت بیشتر محصولات خود را به گروه تجهیزات کارگاهی تراشکاری تعلق داده است. کولت ابزار گیر رابط میان دستگاه تراشکاری و قطعه کار می باشد. کولت ابزار گیر توسط مهره کولت پیچ می شود و در داخل، فشنگی کولت قرار می گیرد. کولت ابزار گیر تمامی ابزار های استوانه ای شکل را در بر می گیرد. برخی از آن ها مته، فرز، قلاویز، برقو و سایر ابزارآلات میله ای شکل. کولت ابزار گیر ورتکس Vertex در انواع کولت مته گیر، کولت مورس، کولت کف تراش گیر، کولت سه نظام گیر و کولت ولدون موجود می باشد.

اجزا کولت ابزار گیر ورتکس Vertex

کولت های ابزار گیر ورتکس انواع مختلفی دارند که برای کار ها و امور مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کولت ابزار گیر به صورت همراه با ست فشنگی نیز ارائه می گردد که ست کامل کولت فشنگی نام دارد. ست کامل کولت فشنگی شامل تعدادی فشنگی به همراه کولت ابزار گیر و متعلقات کولت ابزار گیر همچون مهره کولت و آچار کولت می باشد.

پاسخ دهید