برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

کولیس آسیمتو

ابزار اندازه گیری,کولیس

کولیس آسیمتو ابزار ساخته شده برای اندازه گیری راحت اجسام با نهایت محدوده اندازه ای 40 سانتی متری می باشد. منظور از اندازه گیری راحت بدین منظور هست که اندازه ها را در کمترین فاصله زمانی با استفاده از کولیس به صورت دقیق تا کمتر از یک صد میلی متر گرفته و به معرض نمایش می گذارد. کولیس ها برای راحتی کار و کاهش زمان استفاده در نوع دیجیتالی نیز بوجود آمده اند. انواع کولیس های دیجیتالی تا دقت یک هزارم میلی متر را نیز پشتیبانی نموده و قادر به اندازه گیری می باشند. البته نوع کولیس ورنیه ای تنها قادر به اندازه گیری تا دو رقم اعشار را برای مصرف کننده فراهم نموده اند.

از کولیس ها در صنایع مختلف از قبیل صنعت تراشکاری، قطعه سازی، ماشین سازی، آهن آلات و کارگاه های تولید بسیار استفاده می شود. این ابزار قابلیت استفاده برای چوب و سایر اجسام غیر فلزی نیز کاربرد داشته و کارایی خود را حفظ می نماید.

مشخصات کولیس آسیمتو

کولیس آسیمتو در دو واحد اینچ و میلی متر تولید می شود که هر کدام دارای مشخصه جداگانه دارند. در کولیس های دیجیتالی این امکان توسط یک دکمه فراهم می شود. برخی از کولیس هایی که با علامت IP67 علامت گذاری شوند، دارای قابلیت ضد آب بودن را داشته و نفوظ آب به دستگاه میسر نبوده و آسیبی وارد نمی کند. کولیس ها از بازه صفر میلیمتر تا 40 میلیمتر بسته به مدل های مختلف در بازار عرضه می گردند.

این کولیس ها تماما دارای گارانتی کالیبراسیون بوده و قبل از بسته بندی توسط شرکت به طور کلی تست و رفع اشکال می گردند. یکی از امکانات کولیس آسیمتو برخورداری از فک های دوگانه می باشد. این فک ها به گونه ای قرار می گیرند که امکان اندازه گیری داخل و اندازه گیری خارج قطعات فراهم می شود. همچنین در کولیس های ورنیه ای امکان اندازه گیری عمق حفره ها نیز میسر هست.

پاسخ دهید