برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

کولیس اینسایز

ابزار اندازه گیری,کولیس

کولیس اینسایز وسیله ای راحت و آماده برای اندازه گیری اجسام و قطعات در دسترس می باشد. برند اینسایز دارای کیفیت مطلوبی بوده و پر فروش ترین برند مطرح در ایران شده است. کولیس اینسایز در سایز های مختلف مناسب برای مصارف استفاده کنندگان تولید شده است. به طوری که از سایز کولیس 15 سانت الی کولیس 40 سانت محصول داشته و این بازه را پشتیبانی میکند. البته در شرایطی که نیاز به استفاده از کولیس های با طول بیشتر باشد می بایست از ابزار های جانبی به جای کولیس استفاده نمود.

این ابزار در انواع دیجیتال، عقربه ای و معمولی رایج می باشد. معمولا برای انتخاب کولیس اندازه گیری با قیمت ارزان تر، از مدل های معمولی استفاده می شود. البته مدل دیجیتال این ابزار نیز بسیار پر کاربرد بوده و قابلیت اندازه گیری دقیق تا دو رقم اعشار را نیز ارائه می دهد.

مزایا کولیس اینسایز

برخی از مدل ها این قابلیت را به کاربر می دهد تا با استفاده ارتباط بیسیم با سیستم کامپیوتری، داده ها را به راحتی به کامیپوتر انتقال و پردازش نماید. از این طریق امکان نمایش بر روی سیستم میسر می شود. این امکان بوسیله کیت قابل نصب به کامپیوتر میسر شده و تا فاصله شش متری قابل دسترسی می باشد.

از امکانات مهم کولیس اینسایز می توان به ضد آب بودن برخی مدل های مخصوص اشاره نمود. بدین وسیله دستگاه بدون از دست دادن میزان دقت و محاسبه و همچنین حفظ کارایی قادر به اندازه گیری و استفاده می باشد. این ویژگی فقط در مدل هایی تعبیه شده که مستقیما در مشخصات محصول قید شده باشد.

این ابزار در انواع کولیس های اندازه گیری داخل سنج و خارج سنج موجود می باشد. این کولیس ها به صورت اختصاصی در کمپانی تست و رفع اشکال می شوند. همچنین دارای گواهی کالیبراسیون بوده که در برگه ای مخصوص داخل بسته محصول درج می گردد.

پاسخ دهید