برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

گیج بلوک راپورتر آسیمتو

گیج بلوک راپورتر آسیمتو ابزاری دقیق برای سنجش میزان دقت ابزار آلات اندازه گیری می باشد. این ابزار هم به صورت جمعی در قالب مجموعه گیج بلوک ها و هم به صورت تکی بفروش می رسد. هر کدام از گیج بلوک ها تنها دارای یک اندازه ثابت می باشند. دقت اندازه گیری این ابزار بسیار دقیق می باشد و معیار کاملا مناسبی برای سنجش اندازه های ثابت هست. از جهتی ممکن هست در استفاده بلند مدت دچار کاهش دقت و میزان ثابت گیج شود. زیرا در صورت برخورد بدنه گیج با اجسام قابل برخورد، سایش و خراش ایجاد شده و از حجم آن کاسته می شود. در این صورت با توجه به کالیبراسیون ابزار و تعمیرات تخصصی شرکت آسیمتو، امکان تزریق و جبران قسمت های آسیب دیده گیج بلوک امکان پذیر هست.

مشخصات گیج بلوک راپورتر آسیمتو

گیج بلوک راپورتر در انواع گیج بلوک سرامیکی، استیل و تنگستن کارباید تولید می شود. این تنوع صرفا برای افزایش طول عمر گیج بلوک و سلامت آن در قبال شرایط محیطی بوجود می آید. از آنجایی که دقت و ثبات اندازه ای گیج بلوک ملاک بسیار مهمی به شمار می آید، ممکن هست اندازه گیج بلوک با افزایش یا کاهش دما، دچار نوسان شود. گیج بلوک ساخته شده از استیل ضد زنگ نیز از این قاعده مستثنا نیست. این نوع گیج در زمان افزایش دما دچار انقباض شده و اندازه اش به مقدار بسیار کمی افزایش می یابد. البته هرچه ابزار دقیق تر باشد، هزینه آن نیز افزایش می یابد. همچنین هر چه ابزار مقاوم تر باشد، نیاز به برخورداری از مواد اولیه کمیاب برای ساخت آن می باشد.

یکی از بهترین نوع گیج بلوک، از نوع سیلیکون مخصوص می باشد. اما این ابزار به علت قیمت بالای آن و همچنین محدودیت تولید ماده اولیه لازمه توسط شرکت آسیمتو تولید نمی شود. اما سایر شرکت های تولید کننده تجهیزات اندازه گیری این نوع محصول را نیز ارائه می دهند که قابل تهیه می باشد.

پاسخ دهید