برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

گیج بلوک راپورتر میتوتویو

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، زاویه سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج بلوک راپورتر میتوتویو، فیلر و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد گیج بلوک راپورتر

گیج بلوک راپورتر میتوتویو ابزار مرجعی برای سنجش تجهیزات اندازه گیری می باشد. این ابزار بسیار دقیق و نظام مند بوده و با گذر زمان تغییری در ساختار آن ایجاد نمی شود. گیج های بلوک در سایز های مختلفی در یک مجموعه کامل قرار گرفته و در انواع مکعب های متنوع عرضه می شود. از گیج بلوک برای کالیبراسیون و سنجش صحت دستگاه ها نیز استفاده میشود. به گونه ای که میزان صحت کارکرد دستگاه با اندازه گیری یکی از گیج های راپوتر معین می شود. در موارد خاص ممکن هست بتوان از گیج بلوک به عنوان ابزار اندازه گیری نیز استفاده نمود. اما این ابزار صرفا برای امور کالیبراسیون و صحت سلامت ابزارآلات اندازه گیری ساخته می شوند.

انواع گیج بلوک راپورتر میتوتویو

گیج بلوک ها با توجه به جنس ساختشان به سه دسته کلی زیر تقسیم می شود:

  • گیج بلوک استیل
  • گیج بلوک تنگستن کارباید
  • گیج بلوک سرامیک

گیج بلوک استیل

گیج بلوک استیل یکی از انواع گیج بلوک ها می باشد که از لحاظ اقتصادی به صرفه بوده و کم هزینه می باشد. این گیج بلوک ممکن هست با تغییر دمایی اندازه اش تغییر کند. به عنوان مثال ممکن هست با حرارت اندازه اش منبسط شود. البته این تغییر اندازه ای بسیار بسیار کم بوده و تاثیر خیلی کمی در کاهش دقت ایفا می کند.

گیج بلوک تنگستن کارباید

گیج بلوک تنگشتن کارباید غیر قابل زنگ زدگی می باشد. همچنین اندازه اش با تغییرات دمایی تغییر نمی کند. اما ممکن هست با اعمال فشار و ضربه خرد شده و یا صدمه به آن وارد گردد.

گیج بلوک سرامیک

این نوع گیج بلوک راپورتر مشکل مدل قبلی را نداشته و در استفاده های بلند مدت خراش و سایش عمر ابزار را تحدید نمی کند. اما ممکن هست در مواقعی که فشار زیادی را تحمیل کرده و یا به آن ضربه ای وارد شود، احتمال شکستگی اش بالا رود.

قیمت گیج بلوک راپورتر میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت گیج بلوک راپورتر میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید