برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

گیج داخل سنج میتوتویو

شرکت میتوتویو Mitutoyo به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات اندازه گیری با کیفیت در دنیا شناخته شده است. کمپانی میتوتویو واقع در کشور ژاپن می باشد که از سال 1934 میلادی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و تاکنون بازه گسترده ای از تجهیزات صنعتی و اندازه گیری را تولید نموده است. شرکت میتوتویو دارای نمایندگی ها متعدد در سطح جهان بوده که همچنین در کشور ایران نیز نمایندگی فروش محصولات را دارد. محصولات میتوتویو طیف گسترده ای از ابزار های اندازه گیری را شامل می شود که هر کدام با توجه به گرید و مقیاس اندازه گیری در مدل های گوناگون تولید شده اند. برخی از محصولات برجسته میتوتویو می توان به کولیس میتوتویو، میکرومتر میتوتویو، عمق سنج میتوتویو، ارتفاع سنج میتوتویو، گیج میتوتویو،گیج داخل سنج میتوتویو و … اشاره نمود. لازم به ذکر هست تمامی محصولات شرکت میتوتویو دارای گارانتی محصولی و گواهی کالیبراسیون می باشند.

کاربرد گیج داخل سنج

گیج داخل سنج میتوتویو ابزار مورد استفاده در اندازه گیری دقیق تر حفره های گرد، سیلندر و استوانه و انواع سوراخ ها می باشد.هر چند استفاده از ابزار های داخل سنج دیگری برای همین امر وجود داشته باشند اما کیج داخل سنج صرفا برای اندازه گیری قطر داخل سیلندر تولید شده است. همچنین یکی از قابلیت های دستگاه، امکان اندازه گیری قطر استوانه در قسمت عمیق لوله می باشد. اما با توجه به استفاده از اندازه های مختلف برای مصارف گوناگون، گیج داخل سنج در سایز های بسیاری برای اعماق و قطر های مختلف تولید می شود. تا نسبت به بازه مورد نیاز مصرف کننده انتخاب شوند.

در برخی استفاده های گوناگون از این ابزار، گیج داخل سنج را به نام های گیج داخل سیلندر، گیج لوله، بور گیج و گیج استوانه نیز گفته می شود. متذکر می شویم که تمامی این اسامی دقیقا به یک محصول مشخص اشاره می کنند.

انواع گیج داخل سنج میتوتویو

گیچ داخل سنج با توجه به نحوه کارکرد دستگاه، به دو دسته کلی زیر تقسیم می شود:

  • گیج داخل سنج ساعتی (عقربه ای)
  • گیج دخل سنج دیجیتال

گیج داخل سنج ساعتی

این دستگاه شامل گیج ساعتی می باشد که در بازه های 25 میلیمتر در مدل های متنوع متغیر می باشند. گیج ساعتی اندازه قطر سیلندر را در دو واحد اینچ و میلیمتر به نمایش می گذارد. البته هر دستگاه تنها با یک واحد اندازه گیری تولید می شود و از دو واحد اینچ و میلیمتر پشتیبانی نمی کنند. البته در صورتی که نیاز به استفاده همزمان کاربر از دو واحد باشد، می بایست از مدلی که در پایین شرح می دهیم استفاده نمود.

گیج داخل سنج دیجیتال

این گیج داخل سیلندر از تکنولوژی دیجیتالی استفاده می نماید. به گونه ای که اندازه قطر سیلندر گرفته شده توسط فک های متحرک انتهایی سنجیده و به مرکز تشخیص ارسال می شود. سپس دستگاه با توجه به حرکت زبانه ها، اندازه را توسط نمایشگر دیجیتالی به نمایش می گذارد. مزیت گیج دیجیتالی در برخی مدل ها امکان استفاده از دو واحد اینج و میلیمتر نسبت به مدل ساعتی (عقربه ای) می باشد.

مدل های پر مصرف گیج داخل سنج میتوتویو

در ادامه برخی از مدل های پر مصرف و پر فروش را شرح خواهیم داد. این مدل ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده که نشانگر سهولت استفاده از دستگاه در میان مدل های مختلف دیگر می باشد.

  • گیج داخل سنج 511-711
  • گیج داخل سنج 511-714
  • گیج داخل سنج 511-716
  • گیج داخل سنج 511-722
  • گیج داخل سنج 511-522
  • گیج داخل سنج 511-521
  • گیج داخل سنج 568-463

قیمت گیج داخل سنج میتوتویو

مشتریان گرامی ضمن استعلام موجودی و قیمت گیج داخل سنج میتوتویو تنها به صورت تلفنی قادر به خدمت رسانی می باشیم. از این جهت برای ارتباط با بخش فروش، به قسمت تماس با ما موجود در بالا صفحه رجوع کرده و با یکی از شماره های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ دهید