برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

گیج رزوه برو نرو آسیمتو

گیج رزوه برو نرو آسیمتو ابزاری برای تست و ارزیابی رزوه های با گام منظم می باشد. این ابزار در دو مدل گیج رزوه رینگی و گیج رزوه توپی ساخته می شود. از گیج رزوه توپی برای اندازه گیری گام رزوه های داخلی استفاده می شود. همچنین گیج رزوه رینگی برای اندازه گیری گام رزوه های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار تنها قادر به اندازه گیری یک اندازه ثابت می باشد. همچنین برای اندازه گیری سایز های مختلف دیگر می بایست گیج رزوه جداگانه تهیه نمود. طرز کار این ابزار وقتیست که گیج برو به راحتی بسته شده و مشکلی نداشته باشد و از جهتی گیج نرو، در ابتدا یا اواسط و یا در انتهای پیچش دچار تداخل گردد. از این جهت مشخص می شود که رزوه بوجود آمده به طور دقیق می باشد یا خیر.

مشخصات گیج رزوه برو نرو آسیمتو

این ابزار در دو نوع رینگی و توپی می باشد که هر کدام به صورت جداگانه تهیه می شوند. گیج رزوه دارای انواع مختلفی می باشد که شرکت آسیمتو تولید کننده تنها نوع گیج برو نرو می باشد. زیرا سایر انواع گیج رزوه های دیگر کاربرد زیادی نداشته و کم مصرف می باشند. گیج رزوه آسیمتو تنها در یک گرید مشخص تولید می شوند که از دقت بالایی برخوردار می باشند. در برخی استفاده ها ممکن هست گیج رزوه به نام پین گیج یا پلاگ گیج نیز شناخته شود. لازم به ذکر هست که تمامی این موارد مستقیما به ابزار مشخص اشاره می کنند.

گیج رزوه دارای گواهی کالیبراسیون و شامل گارانتی سلامت و اصالت فیزیکی کالا می باشد. با توجه به برخورد بسیار ابزار با قطعات مورد نظر، ممکن هست که ابزار دقت خود را بر اثر سایش یا باز و بسته شدن از دست بدهد. لازم به ذکر هست که این امر بسیار طبیعی بوده و قابل جبران و تعمیر نمی باشد.

پاسخ دهید