برای استعلام قیمت و موجودی تماس حاصل فرمایید

گیج رزوه برو نرو اینسایز

گیج رزوه برو نرو اینسایز وسیله ای برای تست و ارزیابی اندازه های استاندارد رزوه های تراشیده شده می باشد. این ابزار برای پیچ ها و مهره ها مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار گیج رزوه به گونه ای ساخته شده است که در دو مدل گیج برو و گیج نرو وجود دارد. استفاده و بکارگیری آن زمانیست که قرار بر سنجش ابعادی رزوه می باشد. یعنی طبق اندازه مشخص رزوه های تراشیده شده، از گیج رزوه همان سایز استفاده می کنیم. در صورتی که گیج برو به صورت کامل قرار بگیرد و به طور صحیح بسته شود و همچنین گیج نرو به طور کامل بسته نشود یا در اوایل یا اواسط رزوه گیر کرده و ادامه ندهد، رزوه دارای سایز استاندارد و گام مشخص تعیین شده می باشد.

به مجموعه این ابزارآلات گیج گام سنج نیز گفته می شود. البته در برخی استفاده ها گیج رزوه به دو شکل شناخته میشود. گیج هایی که به صورت استوانه ای بوده و برای ارزیابی رزوه های داخل مهره استفاده می شود، گیج توپی می گویند. همچنین به گیج هایی که برای سنجش و ارزیابی گام های رزوه بیرونی مورد استفاده قرار میگیرند، گیج رینگی گفته می شود.

مشخصات گیج رزوه برو نرو اینسایز

گیج رزوه برو نرو اینسایز در تمامی سایز های استاندارد بین المللی واحد های یکتا تولید شده است. این ابزار از گام M0.8 الی گام M60 پشتیبانی کامل می کند و در این بازه تمامی اندازه ها را شامل می شود. نکته قابل توجه در خریداری گیج رزوه برو نرو، توجه به اتمام زمان گارانتی محصول می باشد. زیرا کمپانی اینسایز مخصوصا اشاره به محدودیت زمان گارانتی در کاتالوگ محصول نموده است. این ابزار شامل استاندارد ISO1502 میباشد که اشاره به استاندارد یکپارچگی و کنترل کیفیت دارد. لازم به ذکر هست که گیج ها به صورت جفتی بفروش می رسند و هر مدل شامل یک گیج برو و یک گیج نرو می باشد. البته گیج توپی در یک سمت قسمت برو و در یک سمت دیگر سمت نرو می باشد.

پاسخ دهید